Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 5 Dr House sezon 5, odcinek 5
odcinek Dr House (2004-2012)

Szczęśliwa trzynastka

Lucky Thirteen 1h
9,0 2 538
ocen
9,0 10 1 2538
Dr House
powrót do forum s5e5

I jak wrażenia? Jak dla mnie odcinek fajny no i wrócił kochany Wilson :p Cuddy może zaadoptować dziecko (kolejna pozytywna informacja)No i pojawił się PI :)

ocenił(a) serial na 10
Marticzku

Odcinek może być ale nie rzucił mnie na kolana...
Ale podobała mi się piosenka która leciała na samym
końcu. Może zna ktoś tytuł??:)

ocenił(a) serial na 10
kozlosiaaa

http://www.have-dog.com/house/

Annie Lennox "Dark Road"

ocenił(a) serial na 10
sangreal

ciekawa była reakcja Grega na wieść o adopcji. Nie tęgą miał minę.

sangreal

Racja, ciekawe dlaczego, czyżby poczuł nagle jaki jest samotny? Błagam niech nei zakończą tego wszystkiego zrobieniem z Cuddy i House'a (i bobaska) szczesliwej rodzinki, bo to jednak nie rpzejdzie za duzo słodyczy. Jestem ogolnie za Huddy, ale jako romans, nei jako trwały, pełen uczuć związek :P

ocenił(a) serial na 10
sangreal

Dzieki wielkie:))

kozlosiaaa

Zabawne było powitanie Wilsona przez Housea w szpitalu. James wrócił pełen pomysłów i odgryza się Gregowi jak nigdy - pomysł ze śmieciami był super. Ogólnie odcinek nie był porywający.

ocenił(a) serial na 10
_LG_

zapowiedź czegoś lepszego ; ]

szaleję przy "I Don't like mondays" :D

Za to tez kocham Grega - za gusta muzyczne!

sangreal

Tak przy okazji, widzieliście zapowiedź kolejnego odcinka?

Zapowiada się wieeele emocji.

Dezerterka

co do reakci housa to może był w szoku bo nadal myślał że poderwie Caddy a kiedy ona będzie mieć dziecko to nie będzie mieć siły na jego ''podrywy''?

ocenił(a) serial na 7
kucka156

Jestem za jak najszybszym zakończeniem tego serialu. 1,2 i 3 seria były genialne pod każdym względem (no może trafił się jakiś pojedynczy nudnawy odcinek), ale to? Co to ma do cholery być? Nudą wiało w tym odcinku. Producenci chyba chcieli, tym lizaniem się Trzynaski z laską przyciągnąć widzów :/ To co teraz dzieje się z House'm to jednym słowem żenada.

Utylizator

czy ja wiem... Ja osobiście ciesze się, że piąty sezon bardziej skupia się na samej postaci House'a oraz odczuciach i sytuacji innych bohaterów i nie są pomijani.

ocenił(a) serial na 10
Marticzku

pisałem już w innym ale tu też napisze. Oglądałem promo 6 odc i na końcu house chyba wyzna miłość cuddy. może przesadzam ale normalnie jaby sie mieli pocałować. nie wiem jak będzie ale na pewno będzie ciekawie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones