PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 950
ocen
8,2 10 1 477950
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Mój ulubiony odcinek Housa to z 5 sezonu wieczór kawalerski Chelesa!!!!!! scena Tuba tanczacego z dziewczynami wymiata!!! uwielbiam ten odcinek!!!

ocenił(a) serial na 10
agaciorn

A jakie sa wasze ulubione sceny i odcinki?

użytkownik usunięty
agaciorn

jak na razie obejrzałam dopiero 2 pierwsze serie ale uwielbiam obie części Euphorii :) a scen jest mnóstwo fajnych ^^

ocenił(a) serial na 10

ha 1 odcinek 3 serii. house i cameron oczywiście ;D ale ogólnie wieczór kawalerski też był świetny ;d

ocenił(a) serial na 8
majajaniak

najlepsza scena to zdecydowanie jak Chase dostaje z piesci od House'a:)))

ocenił(a) serial na 9
agaciorn

Nie Chelesa, a Chase'a, i nie Tuba, tylko Tauba ;).

ocenił(a) serial na 7
agaciorn

Ulubiony odcinek: "Frozen"
Ulubiona scena: jak House szukał kablówki w tym odcinku

Wiencor

Na pewno 5x18 Here Kitty - House parodiujący Blofelda z filmów o Bondzie
5x09 Last Resort - gdy ten cały "terrorysta" kazał Housowi wybróbować na kimś lek, nie było ochotników i House nagle położył palec na nosie i za nim wszyscy (kto ostatni ten musi to zrobić)

jaroslaw_90

Ja niestety nie pamiętam który to odcinek w sensie liczbowym, ale to jest ten epizod co dzieciak taki, który uprawia zapasy czy coś w tym stylu, jest niesłyszący i w trakcie walki słabnie i traci przytomność. Rozwala mnie scena w tym odcinku jak House staje przed salą pacjenta, ma takie śmieszne okulary, magnetofon na ramieniu i tak fajnie i śmiesznie tańczy i wchodzi do tego dzieciaka z muzą na full :) Te jego ruchy po prostu same wywołują u mnie uśmiech na twarzy:D Uwielbiam ten moment:D Postaram się później znaleźć, który to odcinek i której serii.

Dances_with_Life

A ja będę taka dobra i podam wam linki do kilku moich ulubionych scen;)

http://www.youtube.com/watch?v=nTgpVSR5lwk
House kupuje nową laskę:D


http://www.youtube.com/watch?v=K2LXFrExDbg
Wilson i jego nieziemskie "oh my God"

http://www.youtube.com/watch?v=3RFFfwAqaf4
House i gitara:D

http://www.youtube.com/watch?v=8w5oaOPKUo4
"Oh my God w wykonaniu Housa (no i jeszcze mina Cuddy) LOL:D

Itd itd itd ...;)

ocenił(a) serial na 9
ania__87

Chyba najśmieszniejszy odcinek to 2 epizod 3 serii, ma on kilka genialnych momentów, np:

House mówi do Formana, żeby ten mu załatwił do gabinetu plazmę. Riposta Formana - "Pogadam z ziomalami!" :D

House przynosi metalowy fragment metalu wyciągnięty z chłopca i mówi: "Wlaboratorium nie zydetyfikowali tego metalu, najprawdopodobniej nie pochodzi on z Ziemii."
Chase pyta: "Naprawdę?"
House: "Nie idioto, to tytan!" :D


Kolejno odcinki, którym wystawiam maksymalną ocenę (10/10):

1x11 - Detox
1x21 - Three Stories
1x22 - Honeymoon

2x02 - Autopsy
2x04 - TB or Not TB
2x07 - Hunting
2x08 - The Mistake
2x20 - Euphoria (1)
2x21 - Euphoria (2)
2x24 - No Reason

3x01 - Meaning
3x02 - Cane & Able
3x07 - Son of Coma Guy
3x09 - Finding Judas
3x10 - Merry Little Christmas
3x18 - Airborne
3x19 - Act Your Age
3x21 - Family

4x01 - Alone
4x07 - Ugly
4x11 - Frozen
4x15 - House's Head (1)
4x16 - Wilson's Heart (2)

5x10 - Let Them Eat Cake
... i jeszcze na pewno jakieś, w tym dwa ostatnie odcinki, ale oglądałem ten sezon równo z tym jak wychodził do neta, więc nie pamiętam dokładnie, które jeszcze były dobre. Ale właśnie sobie odświerzam ten sezon i właśnie skończyłem na 10 epizodzie.

6x1 - Broken (1/2)
... Narazie.


To by było tyle, nie umiem z nich wyłonić tego najlepszego. ;)

ocenił(a) serial na 8
Dances_with_Life

To odcinek 5x22. Fakt. Ten fragment jest rozbrajającyxD

http://www.youtube.com/watch?v=G06dsjXMC24

wykolejeniec

Wykolejeniec właśnie o ten moment mi chodziło:) Ale oczywiście jest ich dużo więcej, ciężko wybrać ten jedyny najlepszy bo to wręcz chyba niemożliwe w takim serialu. Ten jest boski na pewno:P

ocenił(a) serial na 10
Dances_with_Life

A oto lista moich ulubionych odcinków:
1x11 - Detox
1x18 - Babies & Bathwater
1x21 - Three Stories
1x22 - Honeymoon

2x02 - Autopsy
2x03 - Humpty Dumpty
2x07 - Hunting
2x12 - Distractions
2x13 - Skin Deep
2x17 - All In
2x20 - Euphoria (1)
2x21 - Euphoria (2)
2x24 - No Reason

3x01 - Meaning
3x04 - Lines In The Sand
3x10 - Merry Little Christmas
3x11 - Words And Deeds
3x15 - Half-Wit
3x18 - Airborne
3x21 - Family
3x22 - Resignation
3x23 - The Jerk

4x01 - Alone
4x03 - 97 Seconds
4x08 - You Don't Want To Know
4x09 - Games
4x11 - Frozen
4x15 - House's Head
4x16 - Wilson's Heart

Dances_with_Life


Dances_with_Life miałeś coś sprawdzić i co? nie obiecuj jak wiesz ze nawet nie spróbujesz poszukać :-(

użytkownik usunięty
agaciorn

4 odcinek 3 serii kiedy House pokazywał chłopcu autystycznemu, że narkoza nie jest groźna - jak się potem zataczał i oczywiście pocałunek Housa i Cuddy w 6 odcinku 5 serii. Niecierpie scen z Cameron \_/

ocenił(a) serial na 10

emanko ja osobiście niedawno związałem się z tym serialem i mam obejrzaną dopiero 1 serie ale uważam ten serial za arcydzieło :).A najbardziej jak do tej pory podobał mi się 17 odcinek 1 sezonu w którym Hause miał przeprowadzić konferencje dla tego bambusa który był nowym szefem szpitala na temat nowego leku i wtedy tak mu tam pocisnął przy wszystkich że normalnie płakałem :)

ocenił(a) serial na 8
agaciorn

najlepszy odcinek 5x22 i wieczor kawalerski Chase'a xD i Wilson bez spodni ;D w tym odcinku byla tez wspomniana scena z Housem jak poszedl do tego nieslyszacego zapasnika z radiem ;)

ocenił(a) serial na 8
widzew1302

z tego sezonu jeszcze jeden byl swietny 5x04 z pogrzebem ojca Housa. No i cala koncowka piatego sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones