PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 950
ocen
8,2 10 1 477950
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

cześć jestem po 1 sezonie, i mam pytanie czy w kolejnych sezonach będzie przedstawione życie housa jeszcze przez tym jak miał uraz nogi i zaczał pracować w szpitalu.

Tzn chciałbym poznać jego historię bo mnie wciągnęło, a tak naprawdę dużo o nim nie wiem po tym 1 sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
sewerynsenior

Raczej nie przypominam sobie takich wątków, w jednym z odcinków pierwszego sezonu był wątek jak house doznał urazu nogi, ale to już pewnie widziałeś. W kilku odcinkach pokazano matkę House'a, bodajże w trzecim sezonie i w piątym opowiada trochę o ojcu, ale generalnie o przeszłości House'a jest niewiele. Nie przypominam sobie o wątku zanim House zaczął pracować w szpitalu, ale w piątym sezonie jest fajny wątek o początku przyjaźni House'a i Wilsona :) Pozdrawiam

coverrgirl

dzięki serdecznie!

ocenił(a) serial na 10
sewerynsenior

On raczej nie ma zycia prywatnego, bedzie pare epizodow na kilka sezonow, a tak to tylko moga byc kawalki wspomniane podczas rozwiazywania zagatek

Filmaniak_19

Tak wiem oglądałem już serial 2 razy :) PS: Data tematu to 2014 :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
sewerynsenior

Widzialem ale musialem to z siebie wyciagnac :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones