Downton Abbey (2010-2015)
Downton Abbey: Sezon 2 Downton Abbey Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Downton Abbey (2010-2015)

Odcinek 4

53m
8,4 846
ocen
8,4 10 1 846
Downton Abbey
powrót do forum s2e4

Powrót Matthew...

ocenił(a) serial na 10

Gdy oglądałam scenę na koncercie, gdy do śpiewu włączyli się wszyscy, normalnie łzy napłynęły mi do oczu. Oto "jaśniepaństwo" śpiewa wspólnie z żołnierzami i swoją własną służbą. Nawet wyniosła Cora, nawet sztywny Carson - wszyscy śpiewają, bo w tym trudnym wojennym czasie bardzo potrzebowali tego poczucia, że są razem, że się nawzajem wspierają...

A potem na salę wszedł Matthew i wszystko popsuł :( Mimo że zaintonował dalszy ciąg, już nie wrócił tamten cudowny nastrój.

Znaczy ja się bardzo cieszę z jego powrotu i wypadło to naprawdę wzruszająco, ale wydaje mi się że twórcy serialu trochę przedobrzyli. Mógł śpiewać w ukryciu i wyjść po piosence...

Jak myślicie?

singri

Myślę, że nie mógłby wytrzymać w ukryciu. On MUSIAŁ wyjść, żeby spojrzeć na śpiewającą Mary - nigdy wcześniej nie słyszał jej śpiewu. To "Dzięki Bogu" które wyszeptała Mary, widząc Matthew, mówi więcej o jej uczuciach do niego, niż gdyby biegała po schodach wołając "I love him!!!" No a kiedy zaczęli razem śpiewać, to widać było między nimi taką chemię, takie szczęście, że są razem, że coś ich łączy, aż dech zapiera. Gdyby Matthew wszedł dopiero po piosence, nie byłoby tej przepięknej sceny.

No i do tego jeszcze, jak wisienka na torcie, mina lady Violet, gdy widzi Roberta śpiewającego wraz z innymi. Szok, niedowierzanie, zdumienie, zdegustowanie zawarte w jednym krótkim spojrzeniu. Maggie Smith MISTRZ.

ocenił(a) serial na 10
piasia

Albo powinien wyjść wcześniej. Bo za krótko razem śpiewali. Tak się włączył ni w pięć, ni w jedenaście i w sumie tylko na jedną zwrotkę...

W ogóle przez pierwsze dwa sezony mam nieustanny ubaw z obserwowania relacji Mary-Matthew :D Między nimi jest chemia od samego początku i to widać, że "są sobie przeznaczeni", tylko jakoś nie mogą się zejść :D

Z Violet zgoda, Maggie Smith potrafi jednym spojrzeniem przekazać więcej, niż niejeden aktor całą wypowiedzią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones