PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842473}
7,9 2 291
ocen
7,9 10 1 2291
Dorohedoro
powrót do forum serialu Dorohedoro

kiedy drugi sezon?

ocenił(a) serial na 10

Ktoś się orientuje kiedy drugi sezon pojawi się na netflixie? Czekam z niecierpliwością

JaCoOoOoS

Drugi sezon był przewidywany na styczeń 2021 roku, ale pandemia zapewne pokrzyżowała plany i temu anime, więc pewnie możemy się go spodziewać w okolicach maj-czerwiec 2021.

ocenił(a) serial na 8
wilczekstepowy

Jest jeden nowy odcinek

LEGOMANIAKofficial

Dziękuję LEGOMANIAKofficial! Ale mnie to zaskoczyło! Na pewno jutro sobie obejrzę, może nawet i dzisiaj się skuszę.

ocenił(a) serial na 8
JaCoOoOoS

Koniec 2022 roku lub początek 2023

ocenił(a) serial na 9
Fifarafa99

słabooo....

ocenił(a) serial na 8
Fifarafa99

trochę się nie spełniło xd

ocenił(a) serial na 8
nar

No niestety. Bardzo szkoda

JaCoOoOoS

Nieźle. My czekamy, a dopiero teraz Dorohedoro dostał światło na drugi sezon:
https://shinden.pl/news/4093

wilczekstepowy

Już nie mogę się doczekać tyle lat czekania zdecydowanie za długo. Z nudów obejrzałem ponownie cały pierwszy sezon, złoto!

macxiek

Dorohedoro to był kopciuszek, który nieoczekiwanie wszedł na salony przebojów. Myślałem, że z miejsca dostanie drugi sezon. Ale cieszę, że będzie kontynuacja, bo już myślałem, że został skreślony ten projekt.

wilczekstepowy

Na nasze szczęście nie został skreślony. Ale jest to bardzo dziwne że tak długo zajęło im zabranie się za tworzenie kontynuacji, tym bardziej że materiału źródłowego im nie brakowało i nie muszą niczego wymyślać sami. Jedynie animacja co na pewno jest czasochłonne no ale bez przesady żeby aż tyle lat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones