PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842473}
7,9 2 294
oceny
7,9 10 1 2294
Dorohedoro
powrót do forum serialu Dorohedoro

Świetne anime, warto.

ocenił(a) serial na 8

Świetna, żywa kreska, wciągająca abstrakcyjna fabuła, groteska, czarny humor, nawiązania do kultury masowej. Ma w sobie "to coś" co sprawia, że rysowany świat ożywa. Dla mnie bomba.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

Tak jak kolega napisał. Zapomniał tylko dodać że anime jest totalnie odjechane . Posoka leje się hektolitrami, kończyny latają a w tym samym czasie bohaterowie zachowują się totalnie " naturalnie" i bekowo jakby byli w jakimś młodzieżowym shouenie. Przez ten dysonans widz głupieje bo nie wie czy ogląda komedyjkę Sc-Fi czy brutalny dramat - ale ten zabieg działa wyśmienicie bo dzięki temu ta pozycja jest czymś zupełnie unikatowym ;)

użytkownik usunięty
Kuba_16

Dokładnie to. I świat jest bardzo spójny u swych podstaw, a także jeśli chodzi o estetykę.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

Meh. Zaczelo sie dobrze, ale pozniej sie rozmienilo na drobne i jakby nie wiedzialo w jakim kierunku chce isc. Wymeczyly mnie te poboczne glupoty typu gra w baseball, pojedynek na sprzedane ciastka itd., troche tez za malo bylo glownego bohatera w tym calym rozgardiaszu. Normalnie bym dal 6/10 ale daje +1 byczq za super oprawe wizualna. Nie wiedzialem, ze bedzie mi sie podobalo anime zrobione w wiekszosci jako CGI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones