PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95060}
7,7 772
oceny
7,7 10 1 772
Dorastanie
powrót do forum serialu Dorastanie

Pełen zachwyt.

ocenił(a) serial na 10

Film jest fantastyczny, cudowny, coś wspaniałego. Przez wiele lat czekałem na powtórną emisję i w końcu się doczekałem (w sierpniu 2005). Genialne aktorstwo, zwłaszcza Tomasz Dedek i Andrzej Zieliński a także rewelacyjna Dorota Pomykała. Dziś już się takich filmów nie kręci. Wszędzie tylko to amerykańskie badziewie !!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Trollak

Fakt to świetny film. Pisał Pan, że udało się Panu ten film nagrać. Brakuje mi kilku odcinków, czy mógłbym Pana prosić o kontakt? Pozdrawiam!

ormarek

Witam! Spadacie mi z nieba!!!
Szukam tego serialu juz kilka lat ale w zaden sposob nie moge go ani
kupic ani nagrac.
Czy podzielicie sie swoja kolekcja z wielkim fanem tego obrazu?

poprosze o kontak na mail: radokizi@o2.pl

radokizi

Tez chetnie stalbym sie posiadaczem tego serialu. Udalo mi sie go ogladnac tylko raz podczas pierwszej emisji. Jest cudowny, prosty, przenikliwy, po prostu naj. Prosze o kontakt jesli ktos posiada ten film w swojej kolekcji: kilyt@wp.pl

ormarek

witam, tez bylbym zainteresowany tym serialem
prosze o kontakt moj mail pkaczo@poczta.onet.pl

Trollak

TEŻ SZUKAM SERIAL - DORASTANIE- SUPER BYŁ- MOŻE KTOŚ RÓWNIEŻ MÓGŁBY SIĘ ZE MNĄ PODZIELIĆ - margeritta212 wp.pl

CupOfCoffee

TEŻ SZUKAM SERIAL - DORASTANIE- SUPER BYŁ- MOŻE KTOŚ RÓWNIEŻ MÓGŁBY SIĘ ZE MNĄ PODZIELIĆ margeritta212@wp.pl

Trollak

nie będę oryginalny, też poproszę o ten film jeśli to możliwe.
Proszę o kontakt na mail darekk@interia.pl

Trollak

Niestety również nie będę oryginalna :-) uwielbiam ten serial ! - czy można prosić o podzielenie się nagraniem . Bardzo proszę o kontakt - jachymekm@o2.pl
Pozdrawiam gorąco :-)

ocenił(a) serial na 10
Trollak

Czy komuś udało się nagrać ten film lub go w jakiś sposób nabyć, jeśli tak
to proszę o kontakt i pomoc bardzo mi zależy na filmie "Dorastanie"
(gosiam-81@tlen.pl)

gmorgut

Serial "Dorastanie" zostanie wyemitowany w lutym TVP Kultura. Pierwszy odcinek w środę 3 lutego o godzinie 8.00. Następne odcinki w kolejne dni robocze o tej samej porze.

Rob1

Mam ten serial na płytce!!!!Mam ten serial na płytce!!!

Trollak

Witam serdecznie,czy mogę również prosić o podzielenie się nagraniem. Bardzo proszę o kontakt kors1@interia.pl
z góry wielkie dzięki!

kors1

Jeśli to kogoś interesuje serial jest na chomiku użytkownika "bombadilwlocie"do pobrania.Sama na niego "polowałam" i w końcu znalazłam.

Trollak

Masz amerykanskie badziewie bo nie umiesz głosowac w wyborach na ludzi ktorzy szanuja polskie produkcje, a zamiast tego zagłosowales na pajaców ktorzy przyjeli koperty w łapy aby wpuscic amerykanski syf do polski. Tyle umiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones