Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 5 Dom z papieru sezon 5, odcinek 5
odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Wiele żyć do przeżycia

Live Many Lives 54m
7,4 1 238
ocen
7,4 10 1 1238
Dom z papieru
powrót do forum s5e5
użytkownik usunięty
grzgoc

no i jaki sens ma ten komentarz?

ocenił(a) serial na 6
grzgoc

Co wnosi ta informacja? Żadnej oceny merytorycznej i odebranie przyjemności oglądania...

ocenił(a) serial na 6
grzgoc

Czyli jednak istnieją jakieś plusy nowego sezonu

ocenił(a) serial na 10
Floadi

Jak ja się cieszyłam, gdy w końcu to nastąpiło! Bo przestałam wierzyć, że pozbędą się wariatki. Całe 5 sezonów za późno.

ocenił(a) serial na 6
Floadi

Patrząc na to co się działo do tej pory w tym serialu, to możliwe że w jakiś magiczny sposób przeżyła.

ocenił(a) serial na 10
tomek_gruzewski

Przez chwilę o tym pomyślałam, ale nie da się przeżyć wybuchu kilku granatów przyczepionych do siebie :D Na dodatek będąc podziurawioną kulami :D A najlepszy z tego sezonu to był poród :D

ewelina_m

Ja się zastanawiam jak po serii kul jeszcze otworzyła oczy, aby się uśmiechnąć i wysadzić te granaty ;p swoją droga zastanawia mnie po co Sierra włożyła to narzędzie? Myślicie, ze zaatakuje Profesora?

ocenił(a) serial na 10
aaaldona1997

To tylko w filmach jeszcze mają siły po tylu postrzałach :D Myślę, że chciała, lub będzie chciała zaatakować Profesora. Chociaż miałam nadzieję, że jednak się zmieniła przez to, że pomógł jej urodzić dziecko. Ale kto wie, kto wie :D

tomek_gruzewski

Ale w tym serialu nie było żadnych magicznych przeżyć, każdy kto mocno oberwał zginął.

stewald

A jak Rio i Denverowi granat wybuchł w ciasnej windzie i wyszli z tego bez zadrapania to jak to można nazwać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones