Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 4 Dom z papieru Sezon 4, Odcinek 6
Odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Nokaut techniczny

TKO 46m
7,5 1 677
ocen
7,5 10 1 1677
Dom z papieru
powrót do forum s4e6

Nairobi

ocenił(a) serial na 10

Umarłam razem z nią

kasiabln2

Oj,tak...

ocenił(a) serial na 8
kasiabln2

Chyba im się spodobało zabijanie najbardziej lubianych postaci. Moskwa, Berlin a teraz Nairobi.... Jak tak dalej pójdzie zabiją Profesora...

ocenił(a) serial na 8
Iwusiak

Profesora również zabiją (ostatnia scena ostatniego odcinka)

ocenił(a) serial na 10
Cool_World

Przecież Sierra pudłuje...

ocenił(a) serial na 8
michaldaraszewicz

ja myślę, że zacznie rodzić i Profesor jej pomoże i wtedy przejdzie na stronę ekipy xD

Iwusiak

To oczywiste. Albo Marsylia wróci w międzyczasie.

ocenił(a) serial na 7
michaldaraszewicz

Moze Profesor dostanie cześć boskich mocy Gandiego i zrobi matrixa z kulami, potem przejmie czesc mocy Thora i nawet jak go trafi to nie wyrzadzi mu krzywdy.

Cool_World

Gratuluje spojlerowania ostatniego odcinka w komentarzu pod odcinkiem 6. Pajac.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cool_World

Obejrzałem internetowy wojowniku. Piszę to z myślą o osobach, które tego nie zrobiły a chciały wyrazić swoje zdanie na temat konkretnego odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Cool_World

Po to jest wątek do tego odcinka żeby komentować TYLKO o tym odcinku. Ja wlasnie dzieki takim idiotom jak ty odpuszczam na dobre komentarze na filmweb i przenoszę się na reddit, bo tam pilnują żeby nie spoilerować

ocenił(a) serial na 1
Cool_World

Co ty gadasz? Ty żeś oglądał czy na drutach robił?

ocenił(a) serial na 9
Iwusiak

Jak mają uśmiercać tylko lubiane postaci, to Profesor może być spokojny

ocenił(a) serial na 9
Iwusiak

Strzelam, lol, że następna w kolejce do piekła będzie Tokio lub Denver ;) Chociaż bardzo bym chciała by ktoś w końcu wykończył Rio!

ocenił(a) serial na 10
kasiabln2

Przeryczałam chyba 1,5h oglądając dalej, już nieuważnie i życząc wszystkim innym śmierci. Była taką cudowną postacią [*]

kasiabln2

Nie jest pewne, że umarła. Może to mistyfikacja żeby mogła wyjść z banku i zająć się synem.

ocenił(a) serial na 10
franziel

Dostała w głowę, to nie możliwe żeby żyła, nawet wynieśli jej ciało w trumnie, więc to niestety niemożliwe.

wer8nika

W tym filmie wszystko jest możliwe ;)

ocenił(a) serial na 10
violamiriam

wkur... się na twórców o to. wszystkich ulubionych bohaterów nam zabijają :(

ocenił(a) serial na 1
franziel

Spojler
Może z Ciebie superbohater,ze od kuli w łeb wstajesz i się podnosisz kamizelka na głowę miała? Boze ta bezmyślność ludzi mnie po prostu szokuje

ocenił(a) serial na 7
Streeplove

Przeciez mogli jej zrobic operacje. Potem podczepiliby ja do latawca podczas burzy, piorun uderza i bam. Zywa. Nie odbiega to poziomem absurdalnosci od innych rzeczy w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
kasiabln2

w ogóle strasznie ją poniżi i to jeszcze w ostatnim jej odcinku... wyzywanie non stop od "brudasek" głowa w drzwiach u ogólne znęcanie przez pół odcinka.. duszenia, strzelanie w dłoń etc.. masakra dla mnie zwłaszcza, że to jest topowa aktorka.. ogólnie pół obsady tu jest z serialu "Vis a vis" i mocno czuć wzorowanie:) ale to na plus

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

poniżyli*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones