PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 214 749
ocen
8,1 10 1 214749
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

Kiedy kończyłem była to przegadana, rozwlekła telenowela obyczajowa.

ocenił(a) serial na 6
GullyFoyle

Podobnie jak w "El barco" Hiszpanie nie wytrzymali i połączyli film akcji ze swojską telenowelą. Mamy nowy gatunek - telenowela akcji.

ocenił(a) serial na 3
yapol

Takie same odczucia.

ocenił(a) serial na 7
yapol

Dlatego przewijalem gdy zaczynały się gadki o niczym nie związanym z napadem, żeby tylko wydłużyć odcinki

ocenił(a) serial na 10
mariusz_z75

Nie ukrywając, mi też się to zdażyło, ale pomijając to jak dla mnie serial i tak warty poświęconego mu czasu.

ocenił(a) serial na 8
somatis

Ale czy warto wystawiać mu ocenę 10 gdy sam przyznajesz, że zdarzyło Ci się go przewinąć? Może jednak czas zrobić rewizję swojego systemu oceniania filmów/seriali.

ocenił(a) serial na 5
Eacaee

Tacy ludzie jak on wiele nie myślą. Lubi - 10, nie lubi - 1.

szambiarz

Dlatego skala od 1 do 10 sie nie sprawdza.

ocenił(a) serial na 5
GullyFoyle

Tak samo jak w se quien eres

ocenił(a) serial na 3
GullyFoyle

Jak zacząłem oglądać ten serial to pomyślałem, że cały sezon siedzenia w mennicy może się trochę dłużyć. Potem dowiedziałem się, że jest już drugi sezon i bardzo mnie ciekawiło, gdzie będzie się rozgrywał. Wczoraj obejrzałem końcówkę pierwszego sezonu i solidnie się zirytowałem. Nie dość, że w drugim sezonie (a prawdopodobnie i w trzecim, skoro na razie minęły 3 dni napadu, który był obliczany na 10 lub 12 dni) nadal będziemy siedzieć w mennicy (gdzie zaczyna robić się już nieco klaustrofobicznie), to jeszcze logika przestępców, którzy niby zaplanowali ten napad w każdym calu, też jest dyskusyjna (np. odeślijmy do piwnicy gości, którzy mogą zaszkodzić napadowi, a zostawmy naczelnego przywódcę buntu Arturo, zresztą nie wspomnę nawet o tym, że większość przestępców urządza sobie pogawędki, a zakładników nikt nie pilnuje). No i oczywiście sporo romansów, jak na "heist show" - trójkącik Arturo-Monica-Denver i "czwórkącik" Profesor-Rachel-Angel-żona Angela.

ocenił(a) serial na 3
LuckyLuke266

Drugi sezon to sztuczny twór Netflixa który nudną hiszpańska operę mydlaną skrócił, i z 15 odcinków zrobił dwie serie po 6. Nic to nie pomogło.Im dalej tym nudniej i mniej w tym sensu.Najlepiej przeskoczyć do ostatniego odcinka i mieć z głowy.Nie żartuję.

ocenił(a) serial na 3
GullyFoyle

Ale jak sztuczny twór? Z tego co wiem to właśnie pierwszy sezon w hiszpańskiej telewizji miał 15 czy 16 epizodów, a Netlix zmontował go trochę inaczej, zamykając go w 13 odcinkach (sezon kończy się na odkyciu przez gliniarzy tego centrum planowania napadu). A właściwy drugi sezon chyba dopiero leci teraz w Hiszpanii, w oryginalnej wersji i jeszcze się nie skończył. Trochę czasu minie zanim wyląduje na Netfliksie.

LuckyLuke266

Oryginalnie odcinki trwają ponad godzinę, netflix je pociął na mniejsze i przerobił na dwa sezony. Co do twojego wcześniejszego posta, nie będzie "trzeciego sezonu", serial kończy się na drugim.

ocenił(a) serial na 3
piero2224

Może mam jakieś błędne info, ale na Netfliksie jest tylko jeden sezon. Drugi wyjdzie w najbliższym czasie?

ocenił(a) serial na 5
LuckyLuke266

Hiszpanie wypuścili to w jednym sezonie, a widzę, że serial został rozbity na dwa sezony.

ocenił(a) serial na 9
Osiek_filmaniak

Tak, są dwa sezony po 6 odcinków. Obejrzałam całość z polskimi napisami. Mnie porwał i załatwiłam całość w 3 noce.
Fakt - sporo skrótów,miałkie romanse, niekonsekwencje i naiwniactwo, ale i tak przyjemnie się ogląda i są emocje.
Daję 9/10

ocenił(a) serial na 9
piero2224

powiadasz....? :P

ocenił(a) serial na 2
GullyFoyle

Ja po dwóch odcinkach dałem sobie spokój nuda

GullyFoyle

Przeskoczyliśmy z moją kobietą z 4 odcinka na ostatni a i tak przysnąłem na nim z nudów. Jedyne co nas ominęło to nawiązanie romansu (totalna abstrakcja) pomiędzy Profesorem i szefową grupy operacyjnej.
W drugim sezonie będzie tylko pierwszy i ostatni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
eric9972

Pierwsza połowa czy tzw. 1 sezon 9 druga połowa tzw. 2 sezon 6.

GullyFoyle

Teraz widzę jest jakaś moda na takie seriale przegadane, o trudnych sprawach bohaterów i o dziwo takie gnioty mają wysokie oceny, pokolenie telenowelowców... Nie to co te stare seriale fabuła bez zbędnych pierdół i na temat.

ocenił(a) serial na 7
Marieka

A czołuje w tym netflix który jak już coś zrobi to można umrzeć z nudów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones