PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 215 000
ocen
8,1 10 1 215000
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

Przyznam, że naprawdę sądziłem, iż trzeci sezon będzie bzdury po pierwszym naprawdę dobrym i drugim już nieco odrealnionym. Jednak twórcy potrafili mnie zaskoczyć. Trzeci sezon to kompletny śmietnik. Wydaje mi się że ośmiolatek napisałbym bardziej sensowny scenariusz. Od początku widać, że zrobiony jest kompletnie na siłę tylko dlatego że pierwsze dwie części odniosły sukces. Czekam teraz z niecierpliwością na sezon czwarty w którym to banda profesora rozdając darmowy salceson na placu św marka wedrze się do Watykanu. Wezmą za zakładnika papieża i grożąc mu gwałtem analnym, którego dokona oczywiście Helsinki uwolnią Panią inspektor. Uciekną oczywiście mechanicznym gołąbkiem pokoju skonstruowanym przez 7 letniego profesora wraz z własnym ojcem w piwnicy w której śpiewali rzewne ballady ukrywając się przed matką. W kolejnych sezonach może okazać się że inspektor Sierra była oczywiście w ciąży z Berlinem i mści się na profesorze za śmierć ukochanego w końcówce pierwszego sezonu. Syn jednak ją zdradzi i dołączy do bandy profesora jako kilkuletni geniusz zbrodni pod pseudonimem Białystok lub Rzeszów. Mam wrażenie że większy realizm był w skeczu Monty Pythona o świetlanej przyszłości owczego lotnictwa.

thepaganfront

Nie wiem skąd bierzesz takie pomysły ale aż chciałbym zobaczyć taką historię xD

thepaganfront

Owszem, niezwykle piramidalna bzdura, jednak przyjemność oglądania na 8, na równi ze "Świętym" z Rogerem Moore ;)

użytkownik usunięty
thepaganfront

"W kolejnych sezonach może okazać się że inspektor Sierra była oczywiście w ciąży z Berlinem i mści się na profesorze za śmierć ukochanego w końcówce pierwszego sezonu."

Co Ty za farmazony piszesz, Berlin zginął w drugim sezonie.

thepaganfront

Mimo że się nie zgadzam bo uwielbiam ten serial,
to muszę przyznać że dawno żaden komentarz mnie tak nie rozbawił, śmieje sie jak głupia :DDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones