PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807232}

Dom w górach

Le chalet
6,8 3 822
oceny
6,8 10 1 3822
Dom w górach
powrót do forum serialu Dom w górach

Kim jest facet pod mostem, na którego spada głaz?

siwymilek

To niejaki Gaspard, kumpel Phillipa (prowodyra) , brał udział w zabójstwie Rodierów

ocenił(a) serial na 8
elah53

to chyba inny serial ogladalismy? w jaki sposob bral udzial w zabojstwie skoro bylo tylko 2 facetow: Philippe i Etienne , jedynie to mogl wiedziec i w jakis sposob ich kryl, bo na pewno go nie bylo w czasie zabojstwa w domu z nimi

mati21211

W domu go nie było, był na zewnątrz, co również znaczy, że brał udział. Nie pamiętam szczegółów, był postacią drugorzędną, a nawet jeśli chodzi o głównych bohaterów trzeba było sporo czasu i napiętej uwagi żeby się zorientować kto jest kim i o co chodzi, przy tak intensywnym przekładańcu aktualnej akcji i retrospekcjach.
Aż zadam sobie trud żeby wyrywkowo "przejrzeć" serial i znaleźć ten fragment ze scenami z zabójstwa, żeby to sprawdzić, bo zaczęło mnie to intrygować jaka rzeczywiście była rola Gasparda i jakie miał powiązania z głównymi sprawcami.

ocenił(a) serial na 9
mati21211

Gdy szukali dzieciaków było jasne powiedziane, że młody Sebastien czeka niedaleko, a ten Gaspard stał przy drodze.
Mnie jednak zastanawia inna zależność, bohater od pluszowego misia, skąd ktokolwiek mógł wiedzieć, że akurat ten znalazł misia

ocenił(a) serial na 7
Posesivo

Jedyne co przychodzi mi na myśl to to, że rodzeństwo wiedziało, że miś został upuszczony, i że nikt oficjalnie go nie znalazł, więc musiał go podniść ktoś z grupy. Może listonosz się omuś kiedyś wygadał. A może wujcio go widział, i wiedział, że nikomu o tym nie donieśli? Trochę naciągane, ale nic lepszego nie wymyślę :)

ocenił(a) serial na 7
siwymilek

A to nie był przypadkiem gość, który znalazł miśka pluszowego?

ocenił(a) serial na 8
acidity

nie, ten co znalazł miśka pluszowego, został przeciągnięty po ziemi samochodem (wszedł w tą pętlę która była do wozu przywiązana) i co później jego ciało zostało pokazane porzucone gdzieś - ten listonosz.

siwymilek

Ja byłem pewien że to pracownik stolarza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
N4f4l3m

Ja także

ocenił(a) serial na 7
N4f4l3m

Też tak myślę. Czy miał udział w napadzie nie wiem ale ginęli też Ci co nie mieli, w pierwotnych założeniach zemsty chodziło chyba i wybicie wszystkich rdzennych mieszkańców wioski.

ocenił(a) serial na 5
siwymilek

W ogóle ta postać była totalnie zbędna w tym serialu. Można sobie było jedno zabójstwo odpuścić.

siwymilek

Gaspard-facet pod głazami, pracownik stolarza, był na zewnątrz podczas zabójstwa(lub kierował autem, kiedy wywozili ciała Rodierów)
#####
Listonosz-to on podniósł misia(i nic nie powiedział) , został przeciągnięty samochodem po całym miasteczku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones