PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679417}

Dom grozy

Penny Dreadful
7,7 33 947
ocen
7,7 10 1 33947
7,5 4
oceny krytyków
Dom grozy
powrót do forum serialu Dom grozy

s03e07 - Cudo!

użytkownik usunięty

Jeden z najlepszych odcinków, cud miód i orzeszki. :)
Bardzo wzruszył mnie początek na cmentarzu, plus muzyka (Abel Korzeniowski to geniusz!) by pod koniec zobaczyć rozdarte serce Vanessy, która koniec końców postanawia iść za głosem serca (mimo, iż zostało złamane) i dołączyć do Draculi.

Co do Doriana i Lily - serio, to była tylko kwestia czasu, kiedy Pan Piękniś będzie miał tego wszystkiego dość i się jej pozbędzie. Widać, iż wrócił mu ten sadystyczny uśmieszek na twarzy, gdy zobaczyn unieruchomioną i bezbronną Lily na krześle :)

Czekam też na powrót Ethana i reszty ferajny do Londynu.

zgadzam, się, że najlepszy odcinek w sezonie, zwłaszcza, że poprzednie odcinki mocno odbiegały od rewelacyjnych poprzednich dwóch sezonów. Byłam mocno zawiedziona jak do tej pory, ganianie się po pustyni i Lilly - Dorian, najsłabsze elementy 3 sezonu. Wolała bym na to konto zobaczyć historię p. Claira, jak to niektórzy na tym forum pieszczotliwie nazywają Kriczera :) Jego spotkanie najpierw z Vanessą, a potem z rodziną to najlepsze co do tej pory zobaczyłam w bieżącym sezonie.

ocenił(a) serial na 9

Vanessa... Dlaczeeeegooo?! xD

katwit2

oj tam oj tam... ? :D ona będzie wampirką, Ethan będzie wilkołakiem, ukatrupią Drakulę i będą żyli razem długo i szczęśliwie ;)

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

I spłodzą hybrydę;)

zarazzapomnelogin

i wtedy wszystkim się pomiesza Dom Grozy z Underworldem... :D

karola_korys

Ktos moze dokladniej opisac co sie dzialo w tym odcinku, bo nie moge obejrzec i chyba umre z ciekawosci.

ocenił(a) serial na 8

Witam czy ósmy odcinek tego sezonu jest taki krótki 43 min czy mam jakąś okrojoną wersję?

użytkownik usunięty
FanEpicMovie

Nie, taki był. Za to finałowy odcinek ma być 2-godzinny

ocenił(a) serial na 8

Dziękuje za odp :)

FanEpicMovie

8 ma 42, a 9 finałowy coś lekko ponad 50 minut, w USA puścili jako jeden.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

aa takie klocki ;) THX!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones