PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679417}

Dom grozy

Penny Dreadful
7,7 33 947
ocen
7,7 10 1 33947
7,5 4
oceny krytyków
Dom grozy
powrót do forum serialu Dom grozy

Taki wspaniały serial i tak okropnie wymuszony koniec! Tyle niewykorzystanych wątków! Szkoda słów :(

ocenił(a) serial na 7
burgerqueen

Zgadzam się. Zwalili końcówkę strasznie :-(

ocenił(a) serial na 9
burgerqueen

Zależy co dokładnie masz na myśli, bo przecież trzeci sezon jeszcze się nie zakończył, a nikt nie wykluczył, iż będzie kolejny, więc...

ocenił(a) serial na 9
Perenelle

Niestety 9 odcinek 3 sezonu to koniec tego serialu. Twórcy oficjalnie to potwierdzili.

ocenił(a) serial na 9
Anga002

Znaczy taka decyzja zapadła, że definitywnie już nic więcej nie powstanie? Gdzie o tym można przeczytać?

ocenił(a) serial na 9
Perenelle

Tutaj, ale otwórz dopiero po obejrzeniu ostatniego odcinka, bo w tym artykule jest przynajmniej częściowo zdradzone zakończenie: http://www.filmweb.pl/news/SPOILER+ALERT+To+ju%C5%BC+koniec.+%22Dom+grozy%22+zam yka+podwoje-118102

ocenił(a) serial na 7
burgerqueen

Dokładnie. Liczyłem na walkę Ethana z Drakulą. No i trochę przesadzili z Victorem i panią doktor ... zabijali wampirów jak jacyś pogromcy :) .

ocenił(a) serial na 9
burgerqueen

Musieli wiedzieć, że to ostatni sezon i ST zamknie serial. Stąd nieco pobieżne zakończenie. Nigdy nie odżałuję tego serialu. Teraz mam 3 blizny :) Carnivale, Penny Dreadfull i Serenity .

ocenił(a) serial na 8
Woooo

To polecam jeszcze "Deadwood" do kolekcji:-)

ocenił(a) serial na 9
kRis

Deadwood jak Deadwood, ale zapomniałem o CARNIVALE. Serialu seriali. Podobno miało być 6 sezonów. Dziś zassałby Netflix, wtedy zabrakło księgowym wyobraźni. Za każdym razem gdy go oglądam, mam przyprawiające o gęsią skórkę wrażenie obcowania z geniuszem :)

ocenił(a) serial na 7
burgerqueen

Dokładnie. Ewidentnie wymuszone przedwczesne zakończenie. 4 Sezon należał się serialowi jak nic. Ostatnie odcinki a szczególnie finał słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones