PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3 837
ocen
7,1 10 1 3837
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

Czy ten serial został anulowany? Chciałabym go obejrzeć, ale nie wiem, czy się decydować. Jeśli to jego koniec - zakończył się chociaż jakoś racjonalnie?

ocenił(a) serial na 9
proxbiala

Serial kończy się niestety po drugim sezonie, ale jest całością. Polecam bardzo. Wart obejrzenia. ;)

ocenił(a) serial na 9
proxbiala

Serial jest kompletny. Whedonowi udało się w 2 sezonie zmieścić materiał na 4 sezony, robi to niesamowite wrażenie. Pierwszy sezon, szczególnie pierwsza połowa może budzić mieszane uczucia, ale potem naprawdę nie ma już ani grama zapychaczy.

ocenił(a) serial na 7
proxbiala

Jeśli ktoś będzie zaczynał oglądać serial to polecam w ogóle nie oglądać pilota. A także z sezonu 1 odcinka 13 (specjalnego) nie oglądać bezpośrednio po zakończeniu sezonu 1 ;)

ocenił(a) serial na 7
nowat0r0

szczere dzięki za te sugestie :))) dopiero ostatnio trafiłam na ten serial i skorzystałam z rady, dzięki temu miałam większy fun i fajny epilog oglądając oba 13 odcinki specjalne dopiero na koniec jako spójną historię na deser.
Serial bardzo przyzwoity. Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 6
proxbiala

Został anulowany dwa razy (po pierwszym i po drugim sezonie- po tym drugim juz ostatecznie).

W drugim sezonie upchnięto jak najwięcej właśnie po to by przedstawić całą zaplanowaną historie. I choć sa pojedyncze elementy nie wyjaśnione w samym serialu (ale objasniono je w komiksach) to serial można uznać za kompletny. Przy czym jego jakoś nieco cierpi na tym, że twórcy nie mogli w pełni realizować swego pomysłu i musieli go dostosowywać specjalnie.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

To dlatego 2 sezon był tak słaby w porównaniu z pierwszym? ;D

Gdyby ktoś chciał oglądać ten serial poleciłbym mu zakończyć na 1 sezonie.

ocenił(a) serial na 7
beek9

A ja absolutnie nie, w końcu finał drugiego sezonu to dalszy ciąg tego, co zadziało się na końcu pierwszego.

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Ja teraz nie pamiętam dokładnie na czym to się kończy ten drugi sezon ale wiem że ta końcówka z murzynem który okazał się szefem i od początku w tym siedział a udawał tylko głupiego mnie dobiła. Sezon 2 jest niepotrzebny i robiony na siłę. Pamiętam jak jeszcze z 6 lat temu oglądałem go na foxie (kurła ale jestem stary) to zawsze w napięciu, jeszcze wtedy nie widziałem wszystkich odcinków. To było to.

Gdy później wróciłem z 3, 2 lata temu i obejrzałem wszystko to zrobiło to na mnie marne wrażenie, drugi sezon leży i nie powinien powstać IMO.

ALE, ale skoro lubisz tego typu seriale to mogę założyć że mamy podobny gust i żeby nie zostawić po sobie takiego niesmaku i dać coś co Cię zainteresuje polecam kilka tytułów: Zagubiony pokój, Kyle XY, film Surogaci i pewnością Westworld który musiałeś już oglądać. (Zgadłem?)

ocenił(a) serial na 7
beek9

Jeśli to uznać za zakończenie to fakt, to było słabe, bo jeśli on był założycielem to o wiele za dużo rzeczy zostawił w swoim planie przypadkowi, nie wspominając o tym, że tak beztrosko parokrotnie pozwolił narazić zarówno życie Echo, jak i swoje. Nie wygląda na to, żeby faktycznie od pierwszego sezonu twórcy planowali właśnie takie rozwiązanie. Niemniej sama druga część epitafium była sensowna i wyglądało na to, że obie były wymyślone w tym samym czasie, bo logicznie nic się nie rozbiegało.

MusiałAś ;) I masz rację, Westworld widziałam i uwielbiam, Kyle'a XY i Surogatów też widziałam, a Zagubiony pokój nadrobię, dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones