PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 359
ocen
6,6 10 1 21359
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Witam!

Zauważyłem, że TVP przestaje nadawać "Dr. Quinn" z końcem drugiego sezonu, czyli z poniedziałkiem 4 grudnia 2006. Będzie to ostatni dzień, kiedy będziemy mogli obejrzeć serial. Niestety goście z TVP nie wpadli na pomysł, że serial może mieć więcej odcinków :(

ocenił(a) serial na 8
zenek_6

Aha. Ja również przyłączam się do tych, którzy szukają wszystkich odcinków serialu. Niestety nie znalazłem ich na torrentach :( Na emule jest kilka odcinków, ale najprawdopodobniej po niemiesku :(

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

no właśnie też to zauwazyłam i jestem ciekawa dlaczego tak sie stało w końcu kiedyś były wyemitowane wszystkie sezony.

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

Właśnie przeczytałam tę wiadomość i jestem w szoku :((( Nie rozumiem dlaczego TVP2 nie emituje wszystkich odcinków tego serialu - po co wogóle zaczęła skoro nie ma zamiaru skończyć? Dla mnie to bez sensu...a żyłam w przekonaniu, iż będę mogła obejrzeć całą serię do końca, niestety tak się nie stanie.
Z tego co się orientuję, to na emulu jest cały sezon 4 po angielsku i pojedyncze odcinki ze wszystkich serii, ogólnie mówiąc jest tego mało.
Jedynym wyjściem jest pojechać za granicę i tam sobie kupić wszystki płytki DVD, albo zamówić przez zagraniczne aukcje...ale za dużo zachodu z tym. Liczmy na to, że kiedyś u nas ten serial się pojawi...

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl83

Oczywiście kupno DVD jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem, ale ... trzeba się uzbroić w ponad 1000 zł (6 sezonów) wg kursu dolara 3 zł/1 $. W sumie mam kilkanaście kilometrów od granicy z Niemcami, a u nich pewnie o ten serial dużo łatwiej :) Może sobie kiedyś uzbieram taką sumkę i wybiorę się na "łowy" do Berlina :)

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

witajcie znowu :)
Właśnie się dowiedziałam że dalsza emisja serialu zaplanowana jest na styczeń i luty :D
pozdrawiam wszystkich miłośników serialu :)

ocenił(a) serial na 8
sandra_best

Otrzymałem z TVP maila o następującej treści:
"Kończymy narazie emisję tego serialu.Wyemitujemy wszystkie odcinki na które mielismy zgodę.Być może w przyszłości powrócimy do jego nadawania.".

Więc należy sądzić, że po zakończeniu 2. sezonu następny wyemitują MOŻE np. za pół roku :/

zenek_6

wlasnie chcialam zamiescic tu ten watek... ze zauwazylam ze wlasnie tv po raz kolejny wycofuje serial po 2gim sezonie...nie wiem czym to jest spowodowane , przed wakacjami , do czerwca o ile mnie pamiec nie myli ogladalam wlasnie ostatni odcinek Dr.Quinn drugiej serii a potemn nagle jakis kolo w sutannie wyskoczyl...teraz patrze ze znowu to samo.. jaki sens ma nadawane kilku odcinkow skoro polowa wątkow sie urywa i nie wiadomo co dalej? odcinkow jest 148 i WSZYSTKIE POWINNY BYC PUSZCZONE zwlaszcza ze juz taki przekret przed kilkoma miesiacami byl. Mialam nadzieje ze teraz puszcza caly serial bo jest to serial z mojego dziecinstwa..pamietam jak siedzialam wpatrzona w telewizor i przezywalam kazdy odcinek ,serial jest rewelacyjny , mimo uplywu czasu nadal ma swoich zwolennikow , moze i jest juz oklepany ale mi sie nigdy nie znudzi.. :) i ten klimat.. dziki zachod :) indianie :) i dzielna dr quinn ktora niczym mcgiver potrafi zrobic cos z niczego :) no dlaczego tvp urywa taki serial nawet nie w polowie???niestety nie wiem jak moznaby to zmienic i doprowadzic to wyemitowania wszystkich odcinkow.. moze jakis protest?:D haha , a tak powaznie to nawet nie wiem gdzie by mozna napisac zeby puscili caly serial... :-( trza by wyslac jakas petycje zeby puscili dalej ten serial bo raz jeszcze to znioslam ale znowu to samo...nie wierze ze nie maja calej serii ;]

ocenił(a) serial na 8
mandarynka199

Ja dzisiaj napisałem do TVP, ale kiedy (i czy w ogóle) odpowiedzą to nie wiadomo :/

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

To może napiszemy petycję, aby np "Świat Seriali" lub inny magazyn wypuściło na rynek Dr. Quinn na DVD? Tyle tych filmów teraz wychodzi...
A pozatym to istnieje iskierka nadziei, że TVP2 wyemituje ten serial do końca...miejmy nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones