PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 359
ocen
6,6 10 1 21359
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

znów można oglądac serial:) tym razem na TVP2 o 15:10 od poniedziałku do czwartku:) dopiero 4 odcinki były a ja już się od nowa wciągnęłam.

ocenił(a) serial na 8
HinataH

Ja także oglądam, i jest super. Od pierwszych odcinków można wyczuć ten świetny klimat serialu. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
HinataH

Dzięki tobie znów oglądam ten serial - tak żadno zaglądam w program TV...Pozdrawiam :)

HinataH

hej, widze że nie jestem sama, a mama mówi że zwariowałam ze znowu to ogłądam, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
HinataH

Moja mama to samo :))) Ale nic nie poradzę na to, że wciąż kocham ten serial!!!

HinataH

Hej! Ja też przypominam sobie stare czasy ślęcząc przed telewizorem (akurat o tej porze wracam z pracy)! :) Cukierkowość tego serialu jest powalająca ale co tam... Fajny jest :)

ocenił(a) serial na 10
Agucha

hehe i ja tez oglądam:)moze i jest cukierkowy, ale ile wspomnień sie z nim wiąże:)

ocenił(a) serial na 10
charlotte_3

i wkurza mnie, kiedy ludzie traktują ten serial jak brazylijskiego tasiemca, czyli najgorszą tandetę;/;/

charlotte_3

To fakt... Ja patrzę na niego z lekkim przymróżeniem oka ale... spoko - można się wyluzować po stresującym dniu :) pozdrawiam wszystkich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones