PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

wlasnie chcialam zamiescic tu ten watek... ze zauwazylam ze wlasnie tv po raz kolejny wycofuje serial po 2gim sezonie...nie wiem czym to jest spowodowane , przed wakacjami , do czerwca o ile mnie pamiec nie myli ogladalam wlasnie ostatni odcinek Dr.Quinn drugiej serii a potemn nagle jakis kolo w sutannie wyskoczyl...teraz patrze ze znowu to samo.. jaki sens ma nadawane kilku odcinkow skoro polowa wątkow sie urywa i nie wiadomo co dalej? odcinkow jest 148 i WSZYSTKIE POWINNY BYC PUSZCZONE zwlaszcza ze juz taki przekret przed kilkoma miesiacami byl. Mialam nadzieje ze teraz puszcza caly serial bo jest to serial z mojego dziecinstwa..pamietam jak siedzialam wpatrzona w telewizor i przezywalam kazdy odcinek ,serial jest rewelacyjny , mimo uplywu czasu nadal ma swoich zwolennikow , moze i jest juz oklepany ale mi sie nigdy nie znudzi.. :) i ten klimat.. dziki zachod :) indianie :) i dzielna dr quinn ktora niczym mcgiver potrafi zrobic cos z niczego :) no dlaczego tvp urywa taki serial nawet nie w polowie???niestety nie wiem jak moznaby to zmienic i doprowadzic to wyemitowania wszystkich odcinkow.. moze jakis protest?:D haha , a tak powaznie to nawet nie wiem gdzie by mozna napisac zeby puscili caly serial... :-( trza by wyslac jakas petycje zeby puscili dalej ten serial bo raz jeszcze to znioslam ale znowu to samo...nie wierze ze nie maja calej serii ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones