PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

doktor quin

ocenił(a) serial na 8

napiszcie moze ktora z postaci lub bochaterow najbardziej podobala wam sie z tego filmu

marzena1981

mi sie podobała postac Horacego taki niepozorny męrzczyzna ale o dobrym charakterze , takze rola Henka byla calkiem oki :-) , ogólnie to podobał mi się ten serial taki familijny pamietam ze kiedys leciał w niedziele okolo 18 chyba , pozdrawiam Marcin

ocenił(a) serial na 10
marzena1981

Bardzo dobry wątek dla fanów :)))
Mi się najabardziej podobała serialowa para czyli Michaella i Sully (kiedyś nawet zbierałam wycinki na ich temat), ich postępujące z odcinka na odcinek uczucie...mmm...coś pięknego...Jak to możliwe, że zwykła para aktorów może w tak wspanaiały sposób pokazać miłość...to tak jakby kochali się i poza planem.

sweetgirl83

Między nimi był romans, przynajmniej tak się mówiło.
Później Jane Seymour wyszła za mąż, za człowieka też związanego z serialem (reżysera kilku odcinków) mineło tyle lat a oni ciągle razem, to jest dopiero uczucie.
A co do postaci, wszystkie były zabawne, wyraziste "fajne". Pan Brey im wyszedł.
Pozdrawiam wszystkich zwolenników serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones