PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Od najbliższego poniedziałku ten serial będzie na TVP1, i będzie lecieć od poniedziałku do piątku o 10.35.

pazdziollo99

Sprawdziłam program i nie ma. Skąd takie info?

camilla88

jest na telegazecie na kanale TVP1, dopiero dzisiaj skorektowali ramówkę na najbliższe dni.
Dokładnie tutaj jest aktualna ramówka na 27 marca

pazdziollo99

Faktycznie :) Super! :) Oby wyemitowali wszystkie odcinki.

camilla88

Całość ma 150 odcinków, więc doliczając te dni świąteczne, zejdzie im się z 31, góra 32 tygodni, czyli na przełomie października/listopada br. powinni skończyć. Może uda się w całości puścić, skoro 2 lata temu puścili w całości "Autostradę do nieba".

ocenił(a) serial na 8
pazdziollo99

Czyli będę musiała oglądać Kosem na bieżąco, bo już sobie powtórek nie nagram... beznadzieja... nagrywać normalnej emisji nie mogę, bo ktoś woli pierwszą miłość... Tragedia.

A DQ kiedyś lubiłam, ale kiedy jakiś czas temu obejrzałam parę odcinków dotarło do mnie jakie to strasznie moralizatorskie było... Przy czym morały były raczej na poziomie kreskówek.

Kandara

Nagle zmienili decyzję, i Dr Quinn będą puszczać dopiero od następnego tygodnia, od 3 kwietnia.

ocenił(a) serial na 8
pazdziollo99

To jest serio niepoważne. Bez względu na to jaki jest mój stosunek do tego czy innego serialu... Cóż dobra zmiana.

ocenił(a) serial na 8
pazdziollo99

Serial oglądałem dawno. Zauważyłem, że powtarzają teraz w TVP i jest ok. połowy sezonów. Czy ktoś mógłby przypomnieć jak zakończyły się losy bohaterów? Kto był do końca, kto zmarł, kto był z kim itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones