PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Ja również poszukuje wszystkich odcinków Dr. Quinn, najlepiej na DVD. Za granicą mozna juz kupic wszystkie serie, a w Polsce...jak zwykle nic nie ma.

ocenił(a) serial na 10
KasiaHinc

WITAM. Ja też poszukuję wszystkich odcinków tego serialu?Czy ktoś może ma jakieś części tego serialu?

ocenił(a) serial na 8
justdyl

Bardzo trudno zdobyć ten serial ... albo inaczej, jek masz duuużo kasy to jest dość łatwo :) Wszystkie 6 sezonów na Ebay kosztuje trochę ponad 1000 zł. Z tego co wiem, to można zamówić w najbliższym empiku sezon trzeci do sprowadzenia z Niemiec. Cena 172.49 zł.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
KasiaHinc

Ja też jestem w podobnej sytuacji, szukam wszystkich serii, ale nigdzie ich nie ma, jakby miał ktoś jakieś namiary, to piszcie gdzie można znaleźć :)

KasiaHinc

Uwielbiam ten serial dlatego od pewnego czasu nagrywam na dvd najlepsze momenty z odcinkow .Dla mnie oglądanie ponowne calego odcinka jest nudne ,dlatego nagrywam tylko sceny z Mike i Salim.Polecam wszystkim kupno nagrywarki dvd, o niebo lepsza od videa.Jezeli ktos chce moge przegrac swoje ulubione sceny z serialu.

tereza54

Jest już dostępnych 6 sezonów z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones