PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Z czego żyje ten cały Sully skoro on nie pracuje?

ocenił(a) serial na 9
Joycew

Z polowań. W jednym z pierwszych odcinków Robert E robi mu tomahawk, a zapytany o cenę prosi o futro z polowania. Możliwe, że z innymi mieszkańcami osady wymienia futra i mięso na warzywa itp. Może łowić ryby. Mike płaci mu za wynajem domu. Jest dobrym cieślą, to też może przynieść dochód. A w jednym z dalszych odcinków, już po ich ślubie, ma problem z tym, że Michaella zarabia więcej od niego.

Ale ogólnie w tamtych czasach, w takim miejscu, wiele osób nie potrzebowało pieniędzy. Można było przeżyć cały rok nie widząc grosza na oczy, jeśli miało się sprawne ręce, głowę na karku i nie przeszkadzały człowiekowi rozmaite niewygody.

PS: Zawsze chciałam być archeologiem ;)

singri

Później zostaje agentem do spraw Indian i za darmo to się tym pewnie nie zajmuje.
Hmm... skoro Sully wynajął doktor Quinn swój dom to gdzie mieszka? W rezerwacie? Zaczynam dopiero drugi sezon, ale wiem, że Sully wybudował dla rodziny nowy dom a do tego czasu ciekawe gdzie pomieszkiwał?

bennyhillshow

Ogladam teraz serial od początku i w pierwszych sezonach mieszkał w lesie albo w wiosce Czejenów. On chyba lubił takie życie. Wydaje mi się, że po śmierci żony i dziecka wybrał po prostu takie życie. Wolał mieszkać poza wioską z dala od teściów, którzy go obwiniali za jej śmierć, a Czejenowie pewnie go przygarnęli.

Aczkolwiek jako dziecko wydawało mi się, że Sully ma indiańskie korzenie po matce i że wychował się wśród Indian. Nie wiem skąd mi się to wzięło.

tolerancja91

Styl ubioru i to, że bratał się z Indianami też mi nasuwało pytanie czy Sully w jakiś sposób jest spokrewniony z Indianami. Ogólnie serial trzyma poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones