PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Mama?

ocenił(a) serial na 9

Właśnie zaczynam rewatch (po 20 latach!) i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak ładnie zbudowano relacje między Mike, jej dziećmi i Sully'm.

Ale nie mogę się doczekać odpowiedzi na jedno pytanie:

Czy Matthew kiedykolwiek się przełamie i zacznie nazywać Mike "mamą"? Coleen chyba zaczęła w końcu tak do niej mówić, albo używała tego zamiennie z "doctor Mike". Ale Matthew to już prawie dorosły mężczyzna i widać, że on w tym całym interesie widzi się raczej jako opiekun rodzeństwa niż jako jedno z dzieci.

Czy ktoś to pamięta?

ocenił(a) serial na 7
singri

Pamiętam. Matthew nigdy nie mówił do Mike "mamo". Wydaje mi się to logiczne-toż Matthew to był już dorosły chłop, a nie dziecko jak Brian albo Coleen.

Ich wzajemne stosunki były mimo to zawsze dobre i ciepłe-zachowywali się jak matka i (adopcyjny) syn.

ocenił(a) serial na 9
Naethalee

Tak też mi się zdawało...

singri

Odcinek 14. w 1. Sezonie, gdzie Matthew kłócił się z Mike na temat jego przyszłości. Ona nie chciała wyrazić zgody na ślub z Ingrid, więc Matthew postanowił przejść próbę Indian, aby dowieźć, że jest mężczyzną. Wcześniej jej wygarnął, że nie jest jego matką, żeby robić, co mu każe. Ostatecznie ślub odłożyli w czasie, a ona podarowała mu pierścionek na zaręczyny i wtedy powiedział do niej coś między Mike a mum, takie "ma" ;p wydaje mi się, że bez względu na to, czy traktował ją jak matkę czy nie, na pewno była dla niego rodziną. Cały ten odcinek zresztą się na tym opierał

tolerancja91

Mom miało być, a nie mum

singri

I jeszcze raz powiedział do niej mamo, gdy była smutna po poronieniu w 6. Sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones