PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Dr. Quinn odcinek 5 , seria 6 (1997) - godzina. 14.55 TVP1 - 29.06.2007 r.


"W miasteczku zjawia się rosyjska księżna Nizamoff (Natalia Andrejchenko). Kobieta ma zdolności spirytystyczne. Hank i Jake namawiają ją do udziału w seansie, podczas którego księżna wyjawia wiele prywatnych sekretów mieszkańców Colorado Springs. Michaela jest zaniepokojona całą sprawą.


Nawet ciekawie zapowiada się ten odcinek :) Tym bardziej warto go obejrzeć z uwagi na słowiański wątek ;) w naszym ulubionym serialu.

Giovanni_Urbani_1984

Ehh dzisiaj był ten odcinek właśnie, miałem nadzieję, że będzie git,bo super ciekawie się zapowiadał, a tu lipa,bowiem nasza rosyjska księżniczka Nizamoff zagrała czarną owcę i została przedstawiona w złym świetle jako oszustka igrająca na ludzkiej naiwności i uczuciach.Szkoda, bo miałem nadzieję, że zaprzyjaźni się z Dr. Mike.Jedyne co było dobre to uśmiałem się do rozpuku z tego jak aż bardzo niektórzy z mieszkańców Colorado Springs byli aż tacy naiwni i głupi :D :))) bo księżniczka ich nabrała,zebrała kasę i dała nura szeroko hen zanim się kapneli ,że zrobiła ich w bambuko :D hehe to się nazywa rosyjski spryt i zapobiegliwość.Reżyserowi należy się czapa za zły scenariusz dla tego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones