PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Jeszcze tylko (chyba) pół miesiąca do (podobno) planowanego wznowienia emisji serialu! Mam tylko nadzieję, że nie będą puszczać znowu od początku :/ To byłoby przegięcie PAŁY :)
Pozdrawiam

zenek_6

no i dobrze ze puszcza znowu.tzn wznowia.teraz juz chyba bedzie 3 sezon nie?to juz zmienia wtedy Colin czy jeszcze nie?ahh nie moge sie juz doczekac w koncu cos ciekawego bedzie w TV;)pozdro

ocenił(a) serial na 8
hangellert

Z tego, co widzialem na stronie TVP wynika, ze "dwójka" przynajmniej do 14. stycznia nie emituje serialu. Jak będzie później, zobaczymy. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
zenek_6

Jest gorzej niż myślałem :( TVP po zakończeniu emisji 2. serii "Detektywa w sutannie" rozpoczyna od razu emisję serii trzeciej tegoż. Znaczy to mniej-więcej tyle, że "Dr. Quinn" może się pojawić dopiero w lutym, a może jeszcze później :(

ocenił(a) serial na 8
hangellert

Z moich obliczeń wynika, że kolejne "okno startowe" dla "Dr. Quinn" zaczyna się 12 lutego :) Pewnie znowu coś innego wymyślą i na serial przyjdzie czekać jakieś pół roku :/

zenek_6

dobrze że go wznowią... chętnie obejrze, bo w końcu to jeden z seriali mojego dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 8
blossom

No właśnie nie wiadomo, czy go wznowią :(

zenek_6

co sie dzieje z tą telewizją? :/ schodzi na psy... to nie pierwszy serial z którym tak postępują...

zenek_6

Napiszcie do TVP na adres widzowie@tvp.pl , żeby po 3 sezonie puscili 4 ,bo może być tak jak zwykle , że zakończą emisję na 3 sezonie.
4 sezon napewno mają bo przecież tvp emitowała go parę lat temu.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones