PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 359
ocen
6,6 10 1 21359
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn
nillvo

W ostatnim odcinku Colleen i dr Andrew Cook wzięli ślub.
Grace powiedziała Robertowi E., że jest w ciąży
A Matthew był zaręczony z Emmą (byłą prostytutką)

Vanessa100

a co się stało z Sallym ? Bo ja to tak przez mgłę pamiętam :D

nillvo

Sully ożenił się z Michaelą Quinn i wychowywali razem Briana, Colleen i Matthew.
Mieli też własną córkę - Kate.
Byli bardzo kochającym się małżeństwem

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po zakończeniu serialu powstały jeszcze dwa filmy pełnometrażowe, w których ukazano dalsze losy tej rodziny:

1. "Dr Quinn" (1999 r.) - http://www.filmweb.pl/film/Dr.+Quinn-1999-112163
Mała Kate została porwana i Michaela oraz Sully dzielnie jej szukają. Oczywiście ją znaleźli ;)
Sully znów ukazał tu swoje bohaterstwo :P:P
Podsumowując ten film - historyjka typu 'zabili go i uciekł"

2. "Dr Quinn. Serce na dłoni" (2001) - http://www.filmweb.pl/film/Dr+Quinn.+Serce+na+d%C5%82oni-2001-36337
Cała rodzina jedzie na jakiś czas do Bostonu, by odwiedzić chorą na serce matkę Michaeli Quinn.
Colleen kończy studia medyczne na Harvardzie, a Brian postanawia zostać dziennikarzem. Tymczasem doktor Mike aktywnie angażuje się w działalność polityczną.

użytkownik usunięty
Vanessa100

I nie zdradzał jej? Niemożliwe...

Czemu niemożliwe? :P
Przecież Sully to ideał :P

użytkownik usunięty
Vanessa100

Albo po prostu facet, który wiedział czego/kogo chce. ;-P

nillvo

Napisałam Kate, ale wołali na nią Katie ;)

Vanessa100

A co z jej postacia? jak sie skonczyla?

mania19

Chodzi Ci o postać Katie?

mania19

Ostatni raz pokazali losy dr Quinn i jej rodziny w filmie ""Dr Quinn. Serce na dłoni" (2001), o którym napisałam powyżej. Katie miała tam kilka lat.
U Katie nic ciekawego, normalne, kochane przez całą rodzinkę dziecko :D

Vanessa100

Pamietam, ze widzialam fragment tego odcinka jak Brian byl dziennikarzem i nic wiecej. :) Dzis widzialam odc na Tv puls i byla inna Coleen, pierwszy raz ja widzialam(nie widzialam wszystkich odc serialu), dziwna aktorka, i w jednej scenie mowila dr Queen a w innej mamo.

mania19

na pulsie ?

Bo tak było, Colleen grała potem rudowłosa aktorka :D
Z czasem przyzwyczaiłam się do niej :D

Vanessa100

sorka na tvs, jakos kolo poludnia lecialo i wieczorem koło 20 :)

mania19

Kilka lat temu powtarzali ten serial po południu na dwójce i obejrzałam prawie wszystkie powtórki :D

Vanessa100

No ja jak pamietam to obejrze :) a wiesz moze czy wrocili do watku syna Hanka? widzialam odc jak go pokazali i poslali do jakiejs szkoly bo umial rysowac

mania19

Akurat na to pytanie ci nie odpowiem, bo tego wątku wcale nie pamiętam :D Hank miał syna?

Vanessa100

No pamietam z odc ze jakas kobieta sama mieszkala i umarla, potem sie okazalo, ze z synem mieszkala 10letnim o ktorym nikt nie wiedzial. Potem Micheala sie domyslila,, ze to syn Hanka bo go zatrudnil do mlych robót i go bronil. Wyslal go do szkoly gdzies bo umial ladnie rysowac. zagral go
Joseph Gordon-Levitt

ocenił(a) serial na 7
mania19

No i na tym się chyba ten wątek skończył.

Swoją drogą, jest odcinek, wzorowany na "Opowieści Wigilijnej", kiedy to Michaela ogląda swoją przyszłość i tam z Briana zrobili marynarza. A potem nagle dziennikarz ;)

Vanessa100

a co się stało z Ingrid? nie pamiętam juz;> umarła?

cholitoo

Tak, zmarła.
Ingrid została pogryziona przez psa chorego na wściekliznę.
Zaraziła się od niego i zmarła.
Matthew załamał się, ale po pewnym czasie jakoś się pozbierał i zaręczył się z Emmą (byłą prostytutką).

Vanessa100

Ale ta Emma wyjechała z jakąś śpiewaczką czy aktorką i zdaje mi się, że już nie wróciła...

O ile dobrze pamiętam umiała szyć, kiedy uciekła od Hanka zamieszkała u Lorena i tam pracowała, a potem artystce, która przyjechała do miasteczka na występ uszyła jakąś suknię i ta ją później ze sobą zabrała...

agrest001

Loren to był ptasimóżdżek. Raz się go kochało innym razem nienawidziło.
Z kolei Horacy wyglądał jak gwałciciel dzieci - jak mawiał mój ojciec, który ubolewał nad tym, że mama mu czas antenowy zabiera ( choć potem sam z zaciekawieniem oglądał, a udając, że serialu dalej nietrawi postękiwał i jęczał na pokaz. A ślipka swoją drogą to chodziły wybałuszone po ekranie ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones