PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Witam was kochani! Widzę, że nie tylko ja uwielbiam ten serial :))) Jest po prostu cudowny, a głowni aktorzy jacy w nim grają m.in. Jane Seymour i Joe Lando są po prostu wspaniali. Pamiętam, że już od pierwszej emisji tego serialu nie mogłam oderwać wzroku od ekranu telewizora i z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki.
Pomimo, iż minęło tyle czasu od jego rozpoczęcia do dziś podchodzę do niego z sentymentem i jest mi bardzo bliski tak samo jak przedtem. Dlatego też cieszy mnie fakt, że można jeszcze raz obejrzeć go na antenie i mam nadzieje, że tym razem wyemitują wszystkie odcinki do końca. A jeszcze bardziej chciałabym aby wypuszczono u nas na rynku płyty DVD (6 sezonów) z tym serialem, wiem, że za granicą można je dostać - zresztą bardzo wiele innych ciekawych gadżetów - ale niestety zapewne byłby duży problem z ich kupnem i przesłaniem takiej paczki. Może to marzenie kiedyś się spełni...

ocenił(a) serial na 10
sweetgirl83

................................................................................ ................................................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones