PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 348
ocen
6,6 10 1 21348
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Slyszeliście, że od lutego w TVS ma być Doktor Quinn!? Wreszcie jest gdzieś <3 <3 <3

Marta123_11

Oby tylko puścili wszystkie serie i nie zrobili tak jak z Domkiem na prerii, że puszczali kilka razy tą samą serię i w końcu nie skończyli serialu.

ocenił(a) serial na 8
camilla88

W tym roku skończyli Domek na prerii całość. Dali nawet 3 pełnometrażowe filmy. Podobnie jest z Dr Quinn. Leci cała seria z filmami.

ocenił(a) serial na 8
Marta123_11

Nawet obejrzałem ze dwa. Szkoda, muszę kiedyś przysiąść i obejrzeć od początku.

Lucas207

Od najbliższego poniedziałku będzie na TVP1, i będzie lecieć od poniedziałku do piątku o 10.35

ocenił(a) serial na 8
pazdziollo99

no to już poleciało...

ocenił(a) serial na 7
karolajner

ktoś wie dlaczego odwołano emisję?

dido131

Nie wiem czemu nagle przestawili, że rozpoczną emisję tego serialu od 3 kwietnia. W każdym bądź razie zrobili nas w konia, bo nawet zapowiedzi o emisji leciały w czwartek, nawet w sobotę na TVP1 widziałem zapowiedź.

pazdziollo99

TVP to lubi robić w konia :-/

ocenił(a) serial na 8
pazdziollo99

Świetna pora emisji. W sam raz dla emerytów, rencistów i bezrobotnych ;).

ocenił(a) serial na 7
grzegorz_021

Otóż to, niestety

chemas

Dzisiaj puścili to w formacie 16:9, a serial jak wiadomo oryginalnie w całości był realizowany w formacie 4:3. A jakość to tragedia!

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

Mogli by poważniej potraktować widzów. Przecież Ci, którzy to pamiętają są dorośli i mają obowiązki w ciągu dnia. Najlepiej jakby skasowali jakiś słaby współczesny serial i puścili zamiast niego.

Lucas207

https://vod.tvp.pl/29778303/dr-quinn jakość kiepska, obejrzałem 3 odcinki i prawdę mówiąc serial z dzieciństwa nie powala tak jak kiedyś ale to chyba normalne

ocenił(a) serial na 8
vacero

Jak oglądałem ostatnio to te piuerwsze odcinki średnio powalają. Im dalej tym lepiej.

Marta123_11

Pamiętam ten serial jak przez mgłe. Nie miałam okazji oglądac gdy powtórnie był u nas emitowany. Myślalam, że między Mike i Sully bylo troche inaczej ale to co tu przeczytaąłm jeszcze bardziej mnie zachęcilo. :)
Biore sie za nadrobienie odcinków które mi umkneły

_sarna88

na tnt puszczają po 2 odcinki o 13 30

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones