PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 358
ocen
6,6 10 1 21358
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

sprawdzilam na stronie serialu(amerykanskiej) ze serial juz jest na dvd..
hmm ale jego to jeszcze zapewne nie ma w polsce i nie bedzie..
nie wiecie nic wiecej na ten temat?na razie mnie nie stac zeby zamowic z ameryki ale moze w przyszlosci-zebym miala co ogladac na emeryturze;)

ocenił(a) serial na 8
hangellert

Nie trzeba koniecznie zamawiać w USA. Serial jest też dostępny na niemieckiej edycji strony www.amazon.de, więc sądzę, że jest także w niemieckich sklepach. Problem jest tylko taki, że wszystkie 6 sezonów kosztuje trochę ponad 1000 zł (!). Kiedyś będę musiał wybrać się do Belina i poszukać tych płytek.

ocenił(a) serial na 8
zenek_6

Jest jeszcze jedna opcja: można zamówić w Empiku. W tej chwili jest dostępny trzeci sezon sprowadzany z Niemiec. Wysyłka w 15 dni, cena 176.99. Dobre jest to, że odbieramy w najbliższym Empiku i nie opłacamy kosztów wysyłki.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
hangellert

W Polsce raczej się nie doczekamy tego serialu na DVD :( Jest on napewno dostępny na zagranicznych aukcjach, ale mam pewne obawy co do zamówienia go w ten sposób...Jeśli zaś chodzi o zakup w Niemczech to nie jest on w wersji anglojęzycznej tylko z niemieckim dubbingiem.
Własnie napisałam e-maila do Empiku czy jest możliwość aby go sprowadzili i jaki by był koszt...czekam na odpowiedź.

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl83

Z tego co widziałem na ebay wynika, że wersja dostępna w Niemczech jest zawsze w 2 wersjach językowych (niemiecki i angielski).

Pozdrawiam

hangellert

1000zl?
hehehe no to narazie to odpada..w przyszlosci czemu nie kiedys..;)
gdyby ktos tak wspaniale dal serial po angielsku z lektorem albo z napisami polskimi chociaz w limitowanej serii;)dla tych wszystkich fanow:P
albo przynamniej po angielsku z angielskimi napisami:)
beznadziejne jest to ze jak wtedy krecili to nie bylo jeszcze znane i rozpowrzechniane DVD bo tak mozna by odrazu kupic jak LOSTa czy Gotowe na wszystko(ja tego nie ogladam ale widzialam na dvd w empiku)ejj chodziaz przyjaciele tez byli o 1994(?)kreceni a oni sa na dvd to dr quinn jest w takim razie dyskryminowana!:/

ocenił(a) serial na 10
hangellert

Dowiedziałam się, od jednego chłopaka, który jest w Anglii, że serial wraz z przesyłką kosztowałoby 190,00 zł - więc postanowiłam sobie go kupić, na razie 1 sezon, ale dopiero po nowym roku, ze względu na grudniowe wydatki. Już się nie mogę doczekać :)))
Z Empiku nadal nie dostałam odpowiedzi...

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl83

A w jaki sposób można go z Anglii sprowadzić?

ocenił(a) serial na 10
hangellert

To znaczy ja zamawiam od takiego chłopaka którego "spotkałam" na Allegro. Pracuje w sklepie z filmami i ma dostęp do wszystkiego. Przesyłka do mnie dociera, ja płacę a pieniążki lądują do niego...taka transakcja.

hangellert

jeszcze jedno pytanie..190 zl kosztuje jeden sezon? i jakie wtedy sa wersje jezykowe?:P

ocenił(a) serial na 10
hangellert

Tak 190,00 zł kosztuje jeden sezon, a wersja językowa jest angielska, niestety jeszcze się nie doczekaliśmy polskiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones