PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 360
ocen
6,6 10 1 21360
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

DALSZA EMISJA

ocenił(a) serial na 10

Dalsza emisja serialu jest zaplanowana na styczeń i luty przyszłego roku:D

ocenił(a) serial na 8
sandra_best

Otrzymałem z TVP maila o następującej treści:
"Kończymy narazie emisję tego serialu.Wyemitujemy wszystkie odcinki na które mielismy zgodę.Być może w przyszłości powrócimy do jego nadawania.".

Więc należy sądzić, że po zakończeniu 2. sezonu następny wyemitują MOŻE np. za pół roku :/

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

też dostałam coś takiego

"Witamy
Kończymy narazie emisję tego serialu.Wyemitujemy wszystkie odcinki na które mielismy zgodę.Być może w przyszłości powrócimy do jego nadawania."


ale napisałam do kogoś innego i dostałam taką odpowiedź

"Szanowna Pani,
Na styczeń i luty planowana jest dalsza emisja serialu "Dr Quinn".
Pozdrawiam
Magdalena Siwecka
Redakcja Oprawy i Promocji TVP2 "

więc moja informacja jest jak najbardziej prawdziwa:)Tak więc nie ma powodu do obaw.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 8
sandra_best

Mam nadzieje, że to prawda, bo bym się niemiłosiernie wnerwił.

ocenił(a) serial na 10
zenek_6

Ja tylko pisze to co wiem i to co sprawdziłam , a za TVP nie mogę odpowiadać jak coś to będe pisać i pytać czemu nie ma

ocenił(a) serial na 8
sandra_best

Witam ponownie

Jakby ktoś zatęsknił za serialem po zakończeniu drugiego sezonu, to może oglądać sezon trzeci na VOX. Leci o 14.05 od pon-pt. W poniedziałek będzie chyba 10. odcinek trzeciego sezonu. Jedyny mankament jest taki, że serial jest ... po niemiecku :)

Pozdrawiam

sandra_best

kurde... mam nadzieje ze to prawda bo sie wkurze ... fajnie ze jest jeszcze grono ludzi ktorzy tak jak ja uwielbiaja ten serial :D .. mam nadzieje ze go wyemitują do konca bo bardzo mi na tym zalezy... 3mam kciuki... serial jest swietny :) i buziaki dla was :*

sandra_best

ej a w ogole nie uwazacie ze 15 jest beznadziejna pora?:P mogliby to dac o 20 czy cos;) bo tak to jak ja chdoze do LO to nie zabradzo moge zdazyc..to jest straszne:/

ocenił(a) serial na 8
hangellert

Też bym chciał, żeby puszczali serial o późniejszej porze, ale tutaj (zresztą jak wszędzie) chodzi o pieniądze. Na 20.00 nie ma szans, bo to jest najbardziej opłacalny czas antenowy, więc wciska się jakieś nowości albo głupawe seriale przyciągające setki tysięcy Polaków. Jedyne wyjście, żeby dali "Dr. Quinn" ok. godz. 20.00 jest takie, żeby kolejne odcinki miały rekordową oglądalność, ale o to raczej trudno będzie ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
sandra_best

Mi godzina emisji wcale nie przeszkadza, wręcz jest dla mnie korzystna...wieczorkiem nie miałabym codziennie czasu na jego oglądanie a tak mając wolne popołudnie relaksuję się przy filmiku he he

sandra_best

Dzieki za wiadomosc,elasnie sie zastanawialam kiedy 2 wznowi serial

ocenił(a) serial na 10
alicja999999

Poniedziałek 12 lutego o godzinie 15 na TVP2 rusza dalsza EMISJA SERIALU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones