PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Cudowny serial, symbol lat 90', po prostu klasyka, ogląda się go tak samo dobrze jak lata temu.
Serial rodzinny, ciepły, wzruszający, pełen dobrych wartości, serial który uczy wielu dobrych rzeczy. Całkiem niedawno miałam przyjemność oglądania tego serialu w tv, był emitowany przez dość długi czas, obejrzałam sobie każdy sezon po kilka razy, przypomniałam go sobie dość dobrze, bo nie widziałam go od wielu, wielu lat. Przyjemność oglądania tego serialu była tak samo wielka jak w latach 90'. Teraz już nie powstają takie seriale. Co do oceny to zgadzam się że jest stanowczo zbyt niska. Cieszmy się że powstał tak serial jak Dr. Quinn.
Czy są tu fani tego serialu? Jakie są wasze ulubione sezony i odcinki?

LodowySmok

Oglądałem premierowe odcinki na TVP1 lata temu. Do niedawna Warner miał ten serial w swojej ramówce. Był puszczany rano, a potem leciał "Domek na prerii". :)
Ostatnio sprawiłem sobie 6 sezonów, i jak nie ma nic ciekawego w tv to odpalam odcinek.
Było sporo fajnych odcinków. Tak na szybko to dobry był motyw jak Sully uczył się jeździć na koniu, jak Brian stracił wzrok, Meffju :) pracował w kopalni, Robert iii składał lokomotywę.
Teraz chyba żadna stacja nie daje powtórek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones