Dobry omen
powrót do forum 2 sezonu

Ile można ? Nie rozumiem po co to wciskać do tyłu seriali. Niech sobie w sypialni każdy robi co chce. Ja nie koniecznie chce na to patrzeć.

ocenił(a) serial na 8
MariuszKaczmarek

To nie patrz

ocenił(a) serial na 10
Rozegrana

Co znaczy To nie patrz? Czyli nic nie można dzisiaj oglądać? Oni wciskają to wszędzie, nie pamiętam serialu już od lat, w którym by nie próbowali przemycić tej ideologii.

ocenił(a) serial na 8
capa1

Ideologia to bardzo dziwne określenie. Możecie oglądać starsze seriale. Na pewno wam się nie skończą.

ocenił(a) serial na 8
Rozegrana

Co do obecnych seriali to nie mam żadnej odpowiedzi na ten temat, bo rzadko je oglądam. Ale o ile w niektórych serialach wątki LGBTQ są wpychane na siłę, tak żeby były, to tutaj była idealna nadbudowa do takiego rozwinięcia relacji naszych głównych bohaterów. Jest chemia między nimi od pierwszego sezonu.

Rozegrana

Jaka do wuja chemia?! To już dwoje mężczyzn nie może się tylko przyjaźnić? Nie może im na sobie zależeć bez mieszania w to gejowskiego seksu? Tak to widziałam w pierwszym sezonie, dwoje kolesi którzy są dobrymi przyjaciółmi mimo różnic, tworzący własną stronę w niebiańsko-piekielnym konflikcie. I jak mam nie patrzeć na lgbtrtveuroagd+? Mam to jakieś ostrzeżenie zanim zacznę oglądać?
Ilu poznałaś gejów w swoim życiu, bez specjalnego szukania ich czy dążenia do kontaktu właśnie z ta grupą? Ja jednego, transów 0, a w obecnych serialach to jakieś 40% zawsze musi być, jakby nie był to wcale 1% społeczeństwa. Co by to nie była za produkcja zawsze musi być gówniana "reprezentacja". Może zamiast "reprezentacji" twórcy powinni skupiać się na dobrej treści, lub przestrzegania historycznej prawdy? Czarni Anglicy w czasach wiktoriańskich wyglądają zwyczajnie nie na miejscu. Robienie z słowiańsko-celtyckiego Wiedźmina Manhatanu jest obrzydliwe i kiczowate. Zmienianie koloru skóry czy orientację postaci żeby przepchnąć gówniana ideologię(jaka by ona nie była, jeżeli nie dotyczy pierwotnego tworu) jest niezjadliwe. "Możecie oglądać starsze seriale" a żebyś wiedziała, tylko czy starczy wam ludzi do oglądania chłamu i płacenia za niego żeby się utrzymać.

ocenił(a) serial na 8
YadaYada

W całej historii kina było wiele pięknych męskich przyjaźni. To już dwoje mężczyzn nie może mieć homoromantycznej relacji? Nie widzę powodu żeby mieszać w to seks. To istoty niebiańskie myślę że nie czują potrzeb seksualnych bo to raczej bardzo ludzka cecha :||. Twój argument jest bardzo nietrafny, bo policzyłam sobie i około 70% moich najbliższych znajomych to osoby LGBT . I nie, nie szukałam ich jakoś specjalnie, większość znam z dzieciństwa. A powracając do serialu nasz aniołek i demon mają chemię między sobą większą niż większość heteroseksualnych par ze srebrnego ekranu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
capa1

LGBT to ludzie nie ideologia każdy ma prawo robić co i z kim chce mamy XXI wiek nie średniowiecze pislandii i kaczki

MariuszKaczmarek

Gejfruty, prychłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones