Dobry omen
powrót do forum 2 sezonu

Jestem rozczarowana. Naprawdę nie mam nic do wątków homoseksualnych, jeżeli są one sensownie poprowadzone. Znajmy jednak umiar i proporcje. Jedna para lesbijek byłaby ok. Ale nie o tym. Dlaczego relację głównych bohaterów zamieniono w love story? Nie można już kochać ludzi platonicznie? Gdzie się podobała prawdziwa przyjaźń, taka właśnie na śmierć i życie z poświęceniem? Dla mnie cały czas był to serial o tym i nagle ni z gruszki ni z pietruszki jest to miłość romantyczna. Od aniołów, istot wyższych oczekiwałam jednak czegoś więcej niż ten bezsensowny pocałunek na koniec. Naprawdę ludzka miłość ma wiele odcieni, a ta mogłaby być jeszcze głębsza, bo nieziemska. A teraz ci dwaj nagle mają do siebie pociąg seksualny? Niepotrzebne to, spływające ich relację. Szkoda, bardzo szkoda. Jest mi przykro, że tak się to skończyło.

mkjankowska

Jak widać nie można stworzyć serialu dla normalnych ludzi trzeba za wszelką cenę obrzydzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones