PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756144}

Dobre zachowanie

Good Behavior
7,5 1 676
ocen
7,5 10 1 1676
Dobre zachowanie
powrót do forum serialu Dobre zachowanie
ocenił(a) serial na 9
Zaphod

Już trzy odcinki wyszły, a tutaj cisza. Nikt nie ogląda? Po trailerze oczekiwałam zupełnie czegoś innego, bardziej lekkiego. W sumie to się nie zawiodłam, bo serial jest po prostu świetny. Dwa pierwsze odcinki łyknęłam szybko i skończyłam z wielkim niedosytem. Ktoś jeszcze docenił tę produkcję? ;)

BananowyMiks

inny niż wszystkie, czekam co będzie dalej

ocenił(a) serial na 8
beti

Zaczął się "jakiś" film.... Oglądam, oglądam.... i nagle (!!) głupie zakończenie. Myślę sobie niemożliwe.... taki dobry się wydawał. Włączam info - okazuje się, że to serial. Zostałam, oglądam, nie zamierzam przestać ;)

ocenił(a) serial na 6
BananowyMiks

Jestem na 6 odcinku. Moze byc ale to nie jest serial przy ktorym mysli sie 'co bedzie dalej???' Ot, po prostu akcja sie toczy.

ocenił(a) serial na 9
Zaphod

Jestem na bieżąco z tym serialem i po prostu go uwielbiam. Dawno serial nie spodobał mi się do tego stopnia. Ciekawie zbudowane postacie i świetne dialogi. Pomimo że tematyka nie jest najlżejsza sceny mają dużą dawkę humoru, ale na szczęście nie odbieram ich jako jakiejś parodii. Nie kojarzę aktorów z innych produkcji, ale moim zdaniem tu grają bardzo dobrze, a chemia między główną dwójką jest świetna. Mam nadzieję, że serial nie skończy się na 1 sezonie.
P.S. mam nadzieję że nie zrobią z Javiera jakiegoś świętego który przestanie zabijać, albo zabija tylko i wyłącznie tych złych ;P

ocenił(a) serial na 7
eve_roarke

Właśnie jestem na siódmym odcinku i stwierdzam, że Javier zrobił się nagle miły. To znaczy, w pierwszym i drugim odcinku potrafił wywoływać u mnie strach, zwłaszcza w pierwszym, jak myślałam, że ją zabije, a teraz chodzi z taką miną smutną, że mam ochotę go przytulić. xD

ocenił(a) serial na 8
Lai

Gdzie można obejrzeć 7 odcinek?

ocenił(a) serial na 7
snickers_6

Oglądałam po angielsku od 7 odcinka do 10.
tvziom. com na przykład. Ale to wystarczy wpisać w google i po ang coś wyskoczy.

ocenił(a) serial na 9
Lai

Przytulić Javiera.. cóż za miły pomysł ;) A co do serialu, sezon 1 się skończył, szkoda że tylko 10 odcinków, ale na szczęście będzie kontynuacja. Ogólnie po całym sezonie, serial nadal ma u mnie bardzo wysoką ocenę. Szkoda tylko, że Javiera tak mocno przedstawili jako melancholika, ale z drugiej strony te jego smutne oczy... Jak dla mnie minusem jest to, że tak mało było wątku wykonywania zleceń. Zobaczymy co będzie w 2 sezonie, Obejrzę na 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones