PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862322}

Dobre rady Johna Wilsona

How to with John Wilson
8,3 4 706
ocen
8,3 10 1 4706
9,1 16
ocen krytyków
Dobre rady Johna Wilsona
powrót do forum serialu Dobre rady Johna Wilsona

Świetne ujęcia

ocenił(a) serial na 8

Gość może i gada głupotki ale świetnie się to ogląda, Nowy Jork przepełniony dziwakami i absurdami, autor świetnie to ukazuje z humorem.

daniel71830

świetne to jest !!!

daniel71830

To wcale nie są głupotki, podoba się mi drugie dno ilustrowane genialnymi kadrami (np. kobieta rozmawiająca przez telefon ćwicząca na hula hop).

ocenił(a) serial na 9
daniel71830

Hehe what?? :) Dokładna odwrotność. Ujęcia są totalnie z d... ale mówi przemądre rzeczy i potrafi samemu sobie zadawać super błyskotliwe pytania i je rozwijać 7 kolejnych poziomów. No i montaż jest tu bardzo mocnym punktem

ocenił(a) serial na 10
usiak8

ujęcia z dupy wtf? przecież w wielu przypadkach najpierw powstały zdjęcia a potem "historyjka" na ich podstawie. są świetnym dopełnieniem tego co mówi, szczególnie w oryginalnej wersji, w której występuje wiele nieprzetłumaczalne gier słownych

ocenił(a) serial na 9
imponderable

Tzn może źle to określiłem. Mam na myśli walor artystyczny ujęć. Nie ma żadnego. Nie zrobiłoby większej różnicy, gdyby kręcił to telefonem.
Za to oczywiście są zawsze bardzo trafne, jeśli chodzi o treść i cały geniusz tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
daniel71830

Treść wspaniała i ujęcia genialne. Nie kłócić się tam na górze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones