PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 798
ocen
2,5 10 1 16798
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

wtf?!

ocenił(a) serial na 1

może mi ktoś powiedzieć kto/co decyduje o tym, że telewizja straszy nas takimi cudami?

kto to ogląda, na litość boską? czy nikt nie prowadzi rankingów oglądalności? nie zwraca uwagi na opinie telewidzów? nikomu nie szkoda pieniędzy?

jakby tego było mało wczoraj (?) Polsat sprezentował nam klon tego potworka. kojarzycie?

od dłuższego czasu telewizor włączam tylko dla programów informacyjnych, a i te momentami swoim poziomem sprawiają, że mam ochotę przestać wogle ogladać telewizję :|

zuzens

Z tego co wiem to dość sporo ludzi to ogląda :P
Średnio 2 miliony, dlatego im się opłaca.

ocenił(a) serial na 1
Johny999

słodki jezu, 2 miliony?
przecież tego zwyczajnie nie da się oglądać! płacą im? grożą?

oficjalnie straciłam wiarę w ludzi /o\

użytkownik usunięty
zuzens

To program, który podoba się zwykłym, przeciętnym ludziom. Ja się ciągle z niego śmieje. Kiedyś oglądałem, bo miałem niezłą pompę, ale znudził mi się. Teraz wolę Malanowskiego i jego frajerów, bo mają dobre teksty(ciągle jaja sobie robię, ktoś ma kogoś zaraz zabić, a Malanowski sobie żartuje) i też można się nieźle pośmiać. Dla mnie te programy to żenada do tego stopnia, że aż się śmieszą. Ale większości ludzi to odpowiada: nic zawiłego, "życiowe sprawy", a reszta jest bez znaczenia. Dlatego mnóstwo ludzi to ogląda. I dlatego też wypuścili kolejne "coś" tego typu.

użytkownik usunięty

Myślałem,że Khamidowi z komedii udali się tylko Kiepscy,ale nie :)
W "Dlaczego Ja" przeszedł sam siebie,to jest tak do bólu lipne,że aż śmieszne jak tu kolega geniu napomnął.

już nawet programy informacyjne wieją żalem kojarzycie tego kolesia z wiadomości ... orłoś on ma ?? i jego pseudo amerykański akcent no nie no beka z kolesia jak się lansi hahaha maasaakra przecież nie da się zapomnieć ojczystej wymowy poprawnej choćby nie wiem ile się było za granicą a on od urodzenia tam nie był więc tym bardziej żal na niego patrzyć myśli, że jest taki cool ?? czy co ? odbiło mu

ocenił(a) serial na 5
sandrusiek_vanillka

Kurcze jaka tutaj inteligencja się wypowiada. Do książek, a nie telewizję oglądać, tak się bawi szlachta!

"To program, który podoba się zwykłym, przeciętnym ludziom. Ja się ciągle z niego śmieje. "

W szkole musisz mieć same szóstki, gratuluje!

użytkownik usunięty
dolce8

Napisałem tak, bo już w jakimś niewielkim stopniu dostrzec, czy coś jest dobre, czy nie. Zdaję sobie sprawę, czy coś jest komercyjne i bezwartościowe. A zwykły, przeciętny WIDZ(może zamiast ludzie powinno być to słowo, może dlatego tak to zinterpretowałeś, bo innego powodu nie widzę) nie potrafi tego dostrzec. W przeciwnym razie nie byłoby komerchy.

Patrząc od strony producenta, czy ktoś te produkcje bierze na serio czy dla beki nie istotne ważna oglądalność.
Więc ci wszyscy co oglądają dla beki i sie śmieją z ludzi którzy te programy biorą na serio, sami są nie ten teges bo tym sposobem podbijają oglądalność.

ocenił(a) serial na 2
zuzens

dlaczego ja jest bezdennie głupie i beznadziejne,dlatego czasem jak mam czas oglądał kątek oka i się ryje z tego xDDD

ocenił(a) serial na 1
Marcinekk

Kolejne ogłupianie ludzi i robienie im wody z mózgu...Historyjki wyssane z palca,a oni twierdzą że to wszystko na faktach....Tragedia.

ocenił(a) serial na 5
disco_man

No właśnie,troche to ustawione.Kiedyś oglądałam odcinek i była tam taka starsza babka co ją z mieszkania wyrzucił bank bo syn narobił długów czy coś podobnego,a w kolejnym odcinku tez była ona ale całkiem inna historia inaczej sie nazywała i wgl.;/

ocenił(a) serial na 1
Primeval

no bo przecież to nie są prawdziwe historie/osoby. to durne historyjki wymyślane przez przepłaconych scenarzystów + pseudo aktorzy, bo taki płaci się grosze.

poważnie, nie rozumiem ludzi, którzy to oglądają, nawet dla żartu. są lepsze sposoby na marnowanie czasu. można ogródek posprzątać, albo.. no nie wiem, może policzyć kostki chodnikowe dookoła domu? każda z tych rzeczy jest mniej odmóżdżająca.

ocenił(a) serial na 1
zuzens

Najśmieszniejszy serial komediowy w Polsce. Miałem beke przez cały dzień, a jak humor poprawia!!!
1+- plus za żenująco śmieszny poziom.
Pozdrawiam fanów- macie poczucie humoru!!!

ocenił(a) serial na 3
zuzens

...

zuzens

Mnie się wydaję że telemaniacy tych krzywd życiowych to to oglądają bo niektórzy ludzie nie lubią patrzeć jak ktoś ma dobrze i mu się powodzi w życiu to więc se odpalą taką zmorę nocną i będą się pławić w tym że nie tylko on/ona ma tak przekichane w życiu i że ktoś ma gorzej i wygląda na to że takich osób w naszym pięknym kraju jest sporo i to jest bardziej niż bardzo smutne a przynajmniej taka jest moja teoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones