PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 797
ocen
2,5 10 1 16797
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

Za dużo tego!

ocenił(a) serial na 1

Rozumiem, że powstał 1 taki paradokument, no OK. Da się to jakoś przeboleć. Ale najgorzej, że powstało takich paradokumentów.... 12 jak nie więcej. Niestety każdy z nich jest praktycznie taki sam, tacy sami "aktorzy", historie, poziom (wszędzie denny). Naprawdę nie wierzę, że tyle ludzi to ogląda. No ale skoro cały czas wychodzą nowe odcinki, serie to widocznie ludzie nie mają co robić i oglądają sobie taki zapychacz.

Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz, kiedyś leciały takie przyjemne seriale jak "Rodzina Zastępcza", "Miodowe lata", to ich produkcja została wstrzymywana, bo była mała oglądalność.
I teraz się pytam, naprawdę ludzie wolą oglądać te denne g ó w n a od takich seriali?

ocenił(a) serial na 1
witek2000

Polsat od 8 do 20 leci 10 paradokumentów dziennie 3 seriale (Pierwsza miłość powtórka i o 18 nowy odcinek i Swiat Według Kiepskich) 2 razy leca Wydarzenia sport i pogoda. Z tymi paradokumentami to tragedia co gorsza ciągle jakies nowe wychodzą na wiosne ma wyjść jakis paradokument "Komisariat" ja niewiem jak to można takie gowna kręcić widocznie takie paradokumentalne gnioty są bardzo opłacalne bo za 1 odcinek "aktorom" z ulicy zapłacą ze 2-3 stówy i dużo ludzi ten syf ogląda więc mają spory zysk. Takie gowna paradokumentalne beda jeszcze długo się w TV utrzymywać co gorsza będą nowe wychodzić. Ja już 5 lat nie oglądam telewizji wlasnie z tego powodu jak chce jakis filmlub serial obejrzeć to mam tego pelno w internecie. 5 lat temu jeszcze nie było takiej tragedii a teraz to porażka caly dzień lecą paradokumentalne odmóżdżacze....

Mateo_35

Też to zauważyłem. Niech najlepiej założą nową stację telewizyjne i tam niech puszczają te wszystkie gówna, a Polsat i TVN oczyścić z tego shitu. Powinno się prawnie zakazać produkcji takiego chłamu! Totalna zakała kinematografii. Przecież gdyby w restauracjach zaczęli nagle podawać jakieś pomyje, to by natychmiast stracili klientów. A w telewizji już od dawna podają gówno, a ludzie jeszcze to biorą. To jest coś nienormalnego...

ocenił(a) serial na 3
użytkownik usunięty
witek2000

Pewnie dużo ludzi ogląda to gówno, tylko się nie przyznają. Takie typu seriale powinny być zakazane do puszczania w tv. Producenci nie mają umiaru. Powstanie jeden paradokument jak napisałeś, a potem kolejny i kolejny. Wszystkie dokładnie takie same. Nawet amatorzy się powtarzają. Widocznie dostali tam stały etat. Poziom takich produkcji jest wręcz żenujący. Jałowe dyskusje o jednym i tym samym. Dialogi "aktorów" trudne do zniesienia dla uszu. Kręcą to latami i końca nie widać. Zapewne jeszcze powstaną następne tego typu paradokumentalne gówna i ludzie będą to oglądać z najwyższą uwagą. Za chwilę zapomną albo już zapomnieli jak to było, kiedy w tv nie leciał ten chłam, tylko wartościowe programy. W TS rozwala mnie muzyka końcowa z czołówki:"Truuuudneeee sprrrraaawyyyy" ja pitole.

witek2000

Co poradzisz jak dla nich dobre seriale są zbyt trudne do ogarnięcia to wolą takie bezmózgowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones