PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 800
ocen
2,5 10 1 16800
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

Ten serial jest naprawdę śmieszny i fajnie się go ogląda. Przecież niektóre sytuacje przedstawione w nim, dzieją się naprawdę w życiu. Oczywiście, że nic się nie dzieje tak łatwo, tak szybko jak w "Dlaczego ja", ale jednak. No, a oglądając ten serial można z tych wszystkich sytuacji się nieźle uśmiać :D "Aktorzy" fajnie grają xD Nie wiem jak wy, ale ja wolę oglądać to, "Trudne sprawy" i "Pamiętniki z wakacji" niż te wszystkie seriale typu "M jak #" itd. - to to potrafi zrobić wodę z mózgu. No bo w tego typu serialach [takich jak M jak..."] wszystkie absurdalne sytuacje dzieją się na poważnie i człowiek może w to niechcący uwierzyć, a w tych paradokumentalnych to to jest przedstawione w tak komiczny sposób, że człowiek się po prostu na to nie nabierze.Te seriale są jakby bezpieczniejsze, a tym samym fajniejsze i ciekawsze :D

Pierwsze parę - może naście odcinków może było śmieszne, następne to żenada. Tego go..na nie da się oglądać, co odcinek to gorszy, patologia, darcie mordy przez 80% serialu i kłótnie. To jest żałosne, takie seriale oglądają ograniczeni ludzie, z jakimś autyzmem. Tego typu seriale to poniżej ZERA. Od ćwierć mózgów dla bez-mózgów. Aktorstwo gorzej niż by dzieci z przedszkola zagrały na przedstawieniu, większość taka sztuczna aż wykręca flaki. Aktorzy to pierwszy lepszy menel spod budki, jakaś stara zajechana labadziara z bramy co wali się za ćwiartke wódy z meliny i dzieci z dziury zabitej dechami gdzie większość żyję jeszcze w IXwieku umysłowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones