PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563119}
2,5 16 800
ocen
2,5 10 1 16800
2,7 3
oceny krytyków
Dlaczego ja
powrót do forum serialu Dlaczego ja?

Jesteśmy przyzwyczajeni do sztucznej gry aktorów, dlatego wydaje się to
nierealne, ale gdyby tak nagrać z ukrytej kamery sytuacje też by to wyszło
sztucznie. Serial bardzo wciąga, chce się oglądnąć do końca, żeby
dowiedzieć się prawdy. W dodatku miałem okazję zagrać jedną z głównych ról.
Bardzo przyjemnie się gra. Polecam wybrać się na casting :)

użytkownik usunięty
kazet1

Chyba żartujesz. Może i w telewizji widzimy ciągle sztuczną grę aktorów (kiedyś pod tym względem było o niebo lepiej), ale na codzień widzimy przecież też, a raczej przede wszystkim, zachowania innych ludzi właśnie. Jeśli masz takich sąsiadów czy znajomych jak w tym serialu, to współczuję, bo musisz mieszkać w jakimś "grobowym" mieście. Taka myśl mi przyszła do głowy, że pewnie pochwaliłeś ten serial tylko dlatego, że tam wystąpiłeś.

Każdy chodzi w tym serialu jak trup, odzywa się tak samo. Aż szkoda na to patrzeć.

Dzisiaj się kłóciłem z siostrą. Nie raz miałem spory z rodzicami. Uwierz mi
jak to wygląda. Nagraj sobie jakąś sytuacje jak rozmawiasz z kimś, czy masz
jakieś święto rodzinne (np. imieniny, urodziny, wigilia) i zobacz jak to
wygląda! Spróbuj sobie wyobrazić i wcielić się w tą osobę, która tam gra i
pomyśl co ty byś zrobił, gdzie usiadł co powiedział, jak trzymałbyś ręce,
jaką miałbyś minę. My jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do gry aktorskiej,
poza tym kamera nie jest tam tak ustawiona jak w filmach, jest to reportaż
i tak to ma właśnie wyglądać, o to chodzi!

użytkownik usunięty
kazet1

Obejrzyj sobie choćby Interwencję czy Panoramę, te momenty, w których wypowiadają się normalni ludzie i porównaj to choćby do tej kobiety z odcinka, w którym się dowiedziała, że jej mąż miał drugą córkę na boku. Zobacz, jak we fragmentach, w który to niby rozmawiała z reporterem (czyli mówiła "do ekranu"), wypadła ona sztucznie, nieprzekonywająco. Aż gdyby gdzieś były odcinki "Dlaczego ja?" dostępne w necie, to bym powycinał kawałki i wstawił i jestem ciekaw, czy dalej byś twierdził, że wypada to naturalnie (buhaha!). Wiadomo, nikt nie oczekuje (szczególnie od polskich produkcji), że to będzie w 100% wyglądać tak samo jak w życiu, ale toż to jest bardziej sztuczne niż "Malanowski", który na tym forum otrzymał nowy, nieficjalny tytuł: "Drewniacy".

a mi się podoba ;)
Ciekawy serial, dobre scenariusze, dobra gra aktorska...Malanowski to w
ogóle żałosny jest , te sprawy w których ciągle dochodzi do mordów :/

A tak właściwie, to jest na faktach ?Wątpię;D

elte18

Jest to robione na niemieckich faktach. Rozmawiałem z reżyserem, mówił, że takie przypadki naprawdę się zdarzały. Można sobie poszukać komentarzy typu "Dzisiaj był pokazany taki sam problem jaki ja miałam, b.dobry serial!"

kazet1

na casting się nie wybiorę bo wstyd to dla mojej osoby i rodziny. Serial jest sztuczny, w W11 grają 100 razy lepiej. Ale gratulacje wygrania castingu. Nie myśl że zaraz zostaniesz gwiazdą. No ale ok. A ile dostałeś za to kasy?

The_Shedow

Sztuczność występujących postaci przebija Malanowskiego i Partnerów. Aż trudno się nie śmiać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones