PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144873}

Diukowie Hazzardu

The Dukes of Hazzard
7,3 122
oceny
7,3 10 1 122
Diukowie Hazzardu
powrót do forum serialu Diukowie Hazzardu

ile

ocenił(a) serial na 8

czy ktoś wie może ile sezonów powstało
proszę też o linki do nich
z góry dzięki

niko00

Było 7 sezonów. Od 1979-1985.

ocenił(a) serial na 8
krsto

fajnie że odpowiadasz mu po 6 latach(czyli w sumie tyle ile czasu nagrywali ten serial)

Henry_Hill

Ale to ma sens krsto odpowiedział zaraz po zobaczeniu, a ja mogę teraz dwa lata po tej odpowiedzi dowiedzieć się ile było tych sezonów i internecie nic nie ginie :D

ocenił(a) serial na 8
gracii

a w dzisiejszych czasach wystarczy w internety wpisać i jest mnóstwo innych stron z tą informacją :D
a serial super ;) dziś już takich nie robią, ehh i ta flaga konfederatów na dachu Chargera [*]

Henry_Hill

Zgadza się! Ja oglądałem tylko ze względu na liczne nawiązania do Konfederacji :D
I wish i was in Dixie!
https://www.youtube.com/watch?v=w0m0hTrtlWM

krsto

Czy ten serial był kiedykolwiek w jakiejkolwiek polskiej tv ?

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Nie, u nas nigdy nie został wyemitowany

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

Teraz jest (chyba po raz pierwszy) emitowany na Warner TV.

Dude_

Może jakby Polska po II WŚ była pod skrzydełami Wuja Sama to ten serial by u nas zagościł wczesniej -Więcej stacji TV te sprawy

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

Obejrzałem parę odcinków 1 sezonu i nawet to całkiem przyjemny serial, szkoda że nie miałem okazji oglądać go 30 lat temu. Byłby dziś u nas w Polsce klasykiem.

Dude_

Pewnie tak samo jak Drużyna A ,Dynastia czy MacGyver

Dude_

Dopiszę jeszcze Ci że może jakby było więcej TV na początku 3RP(Tak z 5-6) to może ten serial byłby na jakimś otwartym kanale

Dude_

Wczoraj obejrzałem odcinek na Warner TV. Nawet się wkręciłem:) ale serial widzę pierwszy raz. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones