PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721123}

Dig

6,8 703
oceny
6,8 10 1 703
Dig
powrót do forum serialu Dig

Finał

ocenił(a) serial na 7

Oglądając 9 odcinek byłam pewna że nie da się rozwiązać wszystkiego w jednym odcinku. I nie powinno, bo szczerze jak całość wlekła się powoli to podanie rozwiązania w kilka minut jest rozczarowujące i mało wiarygodne. Finał nie wspóra z całością sezonu.
Twórcy wiedzieli , że serial ma niską oglądalność i w ostatnim odcinku upchali wszystko byle jak. Podobno miała to być zamknięta całość, ale prawda jest taka, że gdyby wyniki oglądalności były wysokie to powstałby kolejny sezon. Zaserwowali więc alternatywne zakończenie. Takie są moje subiektywne odczucia. Serial oceniam na 7, ale po zakończeniu daje 6.

ocenił(a) serial na 8
Askol

Zgadzam się, też czuję rozczarowanie... Mogło pójść to głębiej, więcej ważnych osób można było w to zamieszać, autorzy mieli pole do popisu pod względem teorii spiskowych itp, a tak powstała banalna historyjka o grupie fanatyków, którzy próbowali wywołać wojnę... I końcowe sceny ze szczęśliwą krówką, takie przesłodzone:/

ocenił(a) serial na 8
Askol

pełna zgoda co do końcówki jednak całość oceniam wyżej.

użytkownik usunięty
Askol

Wiadomo, czy będzie 2 sezon?

ocenił(a) serial na 7

Z tego co wiem to nie będzie drugiego sezonu. Od początku serial miał być limitowany. Poza tym słaba oglądalność nie pomogła. Zresztą zakończenie mówi samo za siebie. Na szybko pozamykane wątki .

użytkownik usunięty
Askol

jestem na 8 odcinku

ocenił(a) serial na 7

Jak obejrzysz to będziesz wiedzieć o czym piszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones