Dexter
powrót do forum 7 sezonu

że chciałbym aby już był czerwiec i nowe odcinki 8 sezonu.........Jak obstawiacie jak się dalej potoczą losy Deb i Dextera? Czy nadal będą pracować w policji? Ciekawe jest to kogo zaatakuje Hannah" i co na to zrobi Dexter? Zajebisty serial...........

ocenił(a) serial na 9
atol23

Będzie problem, bo tamtejsza policja rozlicza się z każdego wystrzelonego pocisku. Być może Deb popełni samobójstwo z poczucia winy, a Dex będzie robił swoje, może Harrison będzie jego następcą. A może Debra i Dexter uciekną z Miami i będą razem wychowywać Harrisona. Obstawiam, że wątek Hannah zostanie zamknięty. Śmierci Laguerty tak naprawdę się nie spodziewałam, więc ciężko "gdybać" :)

debra_filmweb

Moim zdaniem był jedynie blisko zaje_istego zakończenia, kiedy to Laguerta zakuła Dextera. Gdyby kolejny sezon się toczył wokół jego rozprawy aż do kary śmierci było by dużo ciekawiej, ale to maks na pół sezonu więc ta akcja musiała by się zacząć znacznie wcześniej. Co do śmierci Laguerty to byłem przekonany odkąd znalazła szkiełko że żywa z tego sezonu nie wyjdzie, ale po drodze rozważałem też opcję śmierci Deb, to jak widać zostało na 8 sezon (o ile to ona nie sprzątnie Dexa i nie upozoruje swojego zabójstwa jako kolejny jego wybryk) Generalnie sezon przeciętny i bardzo naciągany, jak dla mnie jeden z najsłabszych, ale w sumie chyba tylko 1,2 i 4 uważam za zaje_iste. Mimo tego serial nadal oglądam z przyjemnością i nie mogę doczekać się następnego sezonu nawet jeśli mieli by go spartaczyć :-)

ocenił(a) serial na 9
aleTEMPO

Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią :).

Kassandra85

Myślę, że 8 sezonie nadal będzie wątek że Dexter i Debb pracują w Policji w Wydziale Zabójstw bo inaczej nie wyobrażam sobie tego serialu....jeśli chodzi o śmierć Laugerty spodziewałem się jej że nadejdzie prędzej czy później bo za bardzo zaczęła węszyć w sprawach Dextera....Myślę że Dexter i Debb upozorują ze Laugerta została zabita przez morderce matki Dextera...myslę że znajdzie się znowu jakaś osoba obstawiam Batiste że nie będzie wierzył przypadkową śmierć laugerty tylko że została specjalnie zamordowana.......Co do Hannah nie chciałbym aby zamordowała Debb bo ten serial bez niej nie był by taki interesujący jak teraz..ale może być tak, że w rzeczywistości Debb i Dexter byli małźeństwem które zakończyło się klapą może reżyserowie będą chcieli uśmiercić Debb ze względu na ich bliskie relacje z Dexterem a teraz dwoje rozwiedzonych ludzi staje naprzeciwko siebie(rozumiecie o co mi chodzi) ....myślę że Dexter załatwi Hannah bo będzie go szantażowała o tym ze powie że jest mordercą itp. Zgadzam się z wami sezon 7 był trochę naciągany to że Ukrainiec który chce zamordować zabójce swojego brata przychodzi do Dextera(mordercy brata) i prosi o pomoc.......ale trzeba przyznać serial jest super....do czerwca tylko 4 miesiące...jakoś zleci...pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
atol23

Na pewno Dexter i Debra będą nadal w Policji. Ja także spodziewałam się, że La Guerta zginie, tylko nie spodziewałam się, że z rąk Deb. Chciałabym żeby Hannah zginęła. Wątek miłości pomiędzy Nią a Dexterem w ogóle mi się nie podobał i nie pasował do głównego bohatera. Ogólnie 7 sezon mi się nie podobał (poza niektórymi momentami), co nie zmienia faktu, że Dextera uwielbiam i czekam na 8 sezon. Pozdrawiam :),

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones