Dexter
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4 (SPOJLERY)

ocenił(a) serial na 8

Oglądam właśnie sezon 4, jestem przy 9 odcinku. Nie rozumiem czemu Dexter nie zabił do tej pory tego psychola. Nie dość, że nie zabił to jeszcze uratował go przed samobójstwem. A im dłużej zwleka tym gorsze rzeczy się dzieją. Nie wytrzymałam i już sprawdziłam, że to on zabił Ritę. Dexter zawsze szybko przechodził do działania, a teraz? Za długo to trwa i skończy się niestety tragicznie dla Dextera.

ocenił(a) serial na 6
Monis_163

Kategoria: plotki.
Aktorka grajaca Rite musiala odejsc z serialu podobno po romansie z Hallem. Zona Halla, pani Carpenter (w serialu siostra Dextera) postawila ultimatum: albo ja, albo ona. Ostatecznie Julie Benz z serialu zniknela (w piatym sezonie pojawia sie w kilku scenach retrospekcyjnych), zas pani Carpenter rozwiodla sie z Hallem (ale w serialu pozostala).

ocenił(a) serial na 8
per333

Super, czyli prywatne życie aktorów wpłynęło na takie przeciąganie akcji i jak najbardziej tragiczne zakończenie. Bo przecież Rita mogła zginąć na milion innych sposobów. Albo denerwuje mnie to, że Dexter podrzuca fałszywe tropy na tego psychola, tylko po to żeby samemu go zabić. A idzie mu to wyjątkowo nieporadnie. Nie mówię oczywiście, że sezon jest zły, ale też nie rozumiem tych, co uważają 4 za najlepszy.

ocenił(a) serial na 8
per333

Kto by pomyślał, żal mi było jak Rita zginęła, po tym dziwnie mi się oglądało sezon 5( na razie niecały 1 odcinek) .
P.S Możesz podać pełne imię tego Halla?

ocenił(a) serial na 8
Hieu

Sorry, ale głupio mi teraz. Ten Hall to główny bohater xD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones