Dexter
powrót do forum 4 sezonu

Zauważyłem w zwiastunie 4 sezonu, dwie bardzo ciekawe moim zdaniem rzeczy.

1. 2.44 minuta (zwiastun sezonu 4)) kto leży na stole? Według mnie to Trinity albo jakiś inny człowiek będący w przyszłośc na celowniku Dexa bardzo podobny do Trójkowego. Ale według mnie Siwe włosy, wysokie czoło wskazują na naszego głównego morderce.

2. Ta sprawa dla mnie jest prawie oczywista. 2.48 minuta (zwiastun sezonu 4)Jestem przekonany że na stole lezy poznany w odcinku 6 synek Pana Trinity Killera, który jak się okazuje również ma coś na sumieniu I napewno nie jest to Benito Gomez zamordowany w odcinku 1, choć w zwiastunie 4 sezonu tez widzimy go przez chwile.

Daje link http://www.youtube.com/watch?v=ageR58yU6ro Co wy na to>?

kolejorzkks1

Ten z 2.44 to Roger Hicks, teraz już wiem ale ten z 2.48? Wie ktoś może czy to tez jest urywek archiwalny?

ocenił(a) serial na 9
kolejorzkks1

To akurat nie było tak dawno, to Benny Gomez z 1 odcinka.

Divine

To nie jest Benny Gomez na 100%. W zwiastunie przeplata się Gomez a ten z 2.48 to nie jest on, przyjrzyj się. Włącz sobie odcinek numer 1 sezonu czwartego i zobacz czy Dex mówi do Gomeza to samo co na zwiastunie. Poza tym po wyglądzie da się rozpoznac.

ocenił(a) serial na 10
kolejorzkks1

Jezu, człowieku, ile zwiastunów w życiu oglądałeś? W zwiastunach często tak jest, że nakładają dialog/monolog z zupełnie innej sceny. Poza tym w zwiastunach są czasem sceny, które potem są likwidowane w ostatecznej wersji odcinka/filmu. Tak już jest. To jest Benny Gomez, tylko stawiam na to, że te sceny były kręcone na różne sposoby i do odcinka wybrali trochę inną wersję, niż w ta z 2:48 zwiastunie.

ocenił(a) serial na 9
kolejorzkks1

To NA PEWNO JEST Benito Gomez, Wyraźnie widać folię i liny ringu o które "opiera się" folia, wygląda to identycznie jak w 1 odcinku. Chyba, że liczysz na to, że Dex znowu zabije kogoś na ringu bokserskim....


--
http://Dexter-Morgan.pl

ocenił(a) serial na 10
kolejorzkks1

Dżizas, kolejorzkks1, kombinujesz jak koń pod gór i tylko tracisz czas.

ocenił(a) serial na 10
engiLo

*górę

engiLo

Tak włąsnie licze że nadal będzie zabijał na ringu, przecież to miejsce jest nadal opuszczone nikogo oprócz niego tam nie było, więc po co miał by zmieniać miejsce do mordowania. A wogóle macie oczy? nie dostrzegacie różnicy w wyglądzie...?

ocenił(a) serial na 10
kolejorzkks1

Tak kurwa, jak ty byś pisał scenariusz to przez 48 odcinków zabijałby na ringu. Ja pierdolę. Człowieku, po ilu odcinkach jesteś? Nie zauważyłeś jeszcze, że miejsce egzekucji Dex dobiera indywidualnie do ofiary? Bokser zabity na ringu. Alkoholik w opuszczonym sklepie monopolowym. Żona i matka, w domu, w którym zabiła swoją rodzinę. Brian w pokoju chłodni, gdzie zabijał prostytutki. Miiguel - dom Elen Wolf, którą zabił Prado. itd. itp.

engiLo

Po pierwsze nie kurwuj za dużo. Po drugie słowa Dexa ...big question of life... nie padają podczas egzekucji Gomeza, co akurat ten fragment wycięli?.

ocenił(a) serial na 10
kolejorzkks1

Ogląda Dextera, słucha tych dialogów i słowo "kurwa" go gorszy. Dobre :D

ocenił(a) serial na 10
kolejorzkks1

Człowieku, zrozum wreszcie, że w zwiastunach wykorzystują czasem sceny, które zostają zmienione w ostatecznej wersji. I tak właśnie jest w tym przypadku. Dotarło? Czy nadal nie? Zwrot "life's big question" pada w 50:10 pierwszego odcinka. Tłumaczę Ci jeszcze raz, zdjęcia do pierwszego odcinka były kręcone jakoś w maju 2009, z pewnością kręcili scenę egzekucji na różne sposoby, zwiastun mogli zmontować na przykład w czerwcu, czy lipcu, ale w sierpniu zdecydowali się jednak w odcinku umieścić inną wersję tej sceny. Dotarło, czy NADAL nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones