Dexter: New Blood (2021-2022)
Dexter: New Blood: Sezon 1 Dexter: New Blood sezon 1, odcinek 10
odcinek Dexter: New Blood (2021-2022)

Sins of the Father

5,3 726
ocen
5,3 10 1 726
Dexter: New Blood
powrót do forum s1e10

Wielki zawód

ocenił(a) serial na 1

Mówili, że Dexter New Blood zrehabilituje 8 sezon Dextera,,, Kłamali. Jestem tak cholernie zawiedziona tym zakończeniem, to już lepsze było to z 8 sezonu. Serial potencjał miał ogromny, oglądało mi się go prawie tak dobrze jak właściwego Dextera, ale było parę zgrzytów, a największym z nich, to że Angela tak szybko wpadła na to, że Dexter jest Rzeźnikiem z Bay Harbor... Noż kurczę, całe Miami Metro na to nie wpadło przez 7 sezonów, a tu nagle policjantka z jakiegoś zadupia odkrywa prawdę w 2 odcinki? I Batista się zrywa w 5 sekund i leci do tego zadupia z teczką LaGuerty? Batista, który nigdy nie wątpił w Dextera nagle stwierdza, że chyba faktycznie jest seryjnym mordercą? Ale dobra, niech będzie. A potem Logan... Kurde, Dexter nie zabijał tych dobrych, nie musiał zabijać Logana, wystarczyłoby go tylko ogłuszyć i zamknąć w celi, właśnie to mnie wkurzyło najbardziej. Zawsze byłam z tych, którzy nie chcieli, żeby Dexter został złapany i zdemaskowany, uwielbiam Dextera, New Blood to jedno wielkie rozczarowanie, chciałabym wymazać ten serial z pamięci :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones