PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036768}

Dewajtis

7,3 1 209
ocen
7,3 10 1 1209
Dewajtis
powrót do forum serialu Dewajtis

Jestem zaskoczony, bo jest w miarę wiernie. Nie to ce te netflixy czy Amazony co zniszczyły wiedźmina czy kolo czasu. Tutaj jest bardzo dobrze. Może trochę pompatycznie, ale da się przeżyć. Marka właśnie sobie tak wyobrażałem. Taki prosty chłop że wsi. Baka super zagrał ojca. Generalnie wszystko się zgadza a to juz jest duży plus. Sentyment mam też do Tokarni, gdzie kręcono. Oby tak dalej, bo książka jest przepiękna choć oczywiście Marka jeszcze trochę przykrości spotka zanim odnajdzie szczęście. Brawo za ten serial, bo historia jest przepiękna.

ocenił(a) serial na 4
Robert83

Czy to jednak poziom serialowych ekranizacji "Nad Niemnem", "Nocy i dni", "Chłopów" czy Dyzmy?

ocenił(a) serial na 9
deMontfort

Ciężko jest osiągnąć tamten poziom, bo mam wrażenie, że tamci aktorzy byli jakby z innej gliny. Jednak i tak jest bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 4
Robert83

To zależy jakie kryteria przyjmiemy. Ale... lepszy rydz.

deMontfort

Obejrzmy dalej i zobaczymy jak będzie..

deMontfort

Nie miej złudzeń, Dewajtis jest nudne jak flaki z olejem. Estetyzowane i wypudrowane, jak powstańcy w serialach tvp.

ocenił(a) serial na 4
deMontfort

Dołączam - 4/10!!!

ocenił(a) serial na 4
Robert83

Po 2 docinku przestają oglądać. Ani wiernie, ani dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones