PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750325}
3,4 674
oceny
3,4 10 1 674
Detektywi w akcji
powrót do forum serialu Detektywi w akcji

Beznajdziejny sztuczne aktorstwo az oczy szczypie. Beznadziejnie dialogi czasami sie wydaje jak by sie nie nauczyli i nic nie mogli czasie wymyslec i sie strasznie jakaja. Jak wymagana jest walka niby " Diablo" walczyl nie legarnych walkach a bic sie nie umie Zenada!

ocenił(a) serial na 1
tojagosia

Krzystof "Diabło" Pi**arczyk, uczestnik nielegalnych wyścigów rydwanów i kanałowych walk o suchy chleb dla konia. Razem z doborowym towarzystwem degeneratów kiwają ludzi na hajs udając detektywów w akcji. Serial lada dzień wywali Gre o Tron z 1 miejsca.

tytus01

Wiadomo ze udają bo nie ma takiej akcji albo ja nie widziałam, gonią przestępcę i zatrzymują się żeby się wypowiedzieć jacy oni "fajni są". Mam nadzieje ze nie, bo Gra o tron jest fajny ale nic nie wiadomo nigdy.

tojagosia

Diablo weteran nielegalnych walk w kiblach, Ruda powinna nazywać się Łysa bo włosów za wiele nie ma, Szef - kombatant, weteran z Afganistanu, Iraku a może nawet z Wietnamu śledzi podejrzanych Hummerem założyciel firmy ochroniarskiej Pentagram, Serb-Rumun 120kg mięśni niestety wielkie ZERO jeśli chodzi o rozum, Ronin - karateka, samuraj, niepotrafiący się wysłowić miłośnik orientu ciągle "odpalający" laptopa na "akcjach" Francuzka - typowa lodziaro-blachara ulubienica niższych szarych sfer czyli kolejny
"Detektywistyczny" badziew tv polsat niestety bezczelnością, chamstwem, nieudolnością, i mistrzostwem w łamaniu prawa w imię prawa, rozległą znajomością środowiska policyjno-ubeckiego oraz kozactwem Mareczka i głupotą Ani nigdy nie dorówna "Malinowskiemu i koleżkom"

ocenił(a) serial na 1
marcin121985

Haha genialne :-D Ciekawe ile ta patologia dostaje za to kasy..

użytkownik usunięty
femmepl

czy ty w gole wiesz co to jest patologia? jesli nie to sobie lepiej sprawdz bo to nie jest patologia. To sa ludzie, ktorzy chcieli sie sprawdzic w aktorstwie i chcieli zobaczyc jak to jest byc detektywem.

ocenił(a) serial na 1

I efekty widać jak na dłoni. Wyszło im to samo co alimenciarzowi Kijowskiemu czyli wielkie g....

użytkownik usunięty
tojagosia

Skoro ten serial jest beznadziejny wg ciebie to po co w ogole ogladasz? Lepiej bys to zagrala? Nie sadze.

ocenił(a) serial na 1

Czy ja napisałam, że oglądam? Obejrzałam kilka odcinków i napisałam swoje zdanie, do którego mam pełne prawo. "ludzie, ktorzy chcieli sie sprawdzic w aktorstwie i chcieli zobaczyc jak to jest byc detektywem" No tak, z pewnością w rzeczywistości to praca taka jak dokładnie w serialu i na bank są to ludzie tego typu pokroju ;)

ocenił(a) serial na 1

Sądzę, że Ty byś się tam nadawała lepiej, skoro tak mnie znasz :*

użytkownik usunięty
femmepl

Ja się ie wpycham tam gdzie nie trzeba

jak ci się nie podoba nasza opina po h*uj tu piszesz. Każdy ma prawo do swojej opinii i nie powinnaś się spier*dal*ać dlatego że komuś się ten gówniany serial nie podoba. Serial światrzy o wtojej inteligencji taki gówniany jak ty gówno.

ocenił(a) serial na 1
tojagosia

Zgadza się, beznadzieja totalna, jaja jakieś a nie detektywi. Po obejrzeniu jednego odcinka można mieć przeświadczenie, że ma się do czynienia z jakimiś przygłupami. W dodatku te debilne dialogi. Normalni ludzie się tak nie zachowują. Wydaje mi się, że jakieś zrzeszenie detektywów ( a pewnie jest coś takiego) powinno wystosować protest za ośmieszanie zawodu.

ocenił(a) serial na 1
tojagosia

dokładnie.. tandeta i plastik, ciężko to w ogóle nazwać aktorstwem..

ocenił(a) serial na 2
Gregory_1592

Zauważyliście, że Ronin to facet występujący także w "Dlaczego Ja"? To o czymś świadczy :)

tojagosia

To jest to samo co ten "Septagon"? Czy nie? Bo tam to jest dopiero bzdura. Biuro detektywistyczne zlozone z tak charakterystycznych postaci, ze od razu zostalyby zauwazone podczas przeprowadzania akcji.

Edna_fw

To jest właściwie to samo, tylko nazwa i intro się zmieniły. Oprócz tego parę postaci odeszło, a wprowadzili natomiast do biura sprzątaczkę i hakera.

tojagosia

Kiepskie aktorstwo? Nic dziwnego.
Ten detektyw, który jest wytatuowany jak japoński gangster "yakuza",
NIE JEST zawodowym aktorem.
Można go obejrzeć w serialu edukacyjnym "Szkoła seksu Joanny Keszka" (Polska, 2015)
jako ucznia (z ulicy) - w odcinkach 1/10 i 9/10 (nie wiem jak w odcinkach 5 i 6 - tych nie widziałem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones