Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw sezon 4, odcinek 1
odcinek Detektyw (2014)

Part 1

56m
6,5 1 413
ocen
6,5 10 1 1413
Detektyw
powrót do forum s4e1

Głupi, niezdarni faceci, wylewający kawę i nieumiejący zrobić kanapek i kobiety Schwarzeneggery wszystko ogarniające i wszystkich pouczające. Tak właśnie wygląda Alaska i dzisiejszy świat. Brawo, że ktoś wreszcie zrobił film oparty na prawdzie (fakty autentyczne).
Szkoda, że główna bohaterka nie jest czarnoskóra, ale biała supremacja wciąż rządzi Hollywood.
Serial super się ogląda. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów jest oparty na prawdziwych wydarzeniach i nie jest nudny.

eltoro10000

Przypomniał mi się skecz Hrabi " Mama Wandzia https://www.youtube.com/watch?v=VueuZXT3_QE&t=552s

ocenił(a) serial na 8
eltoro10000

No i co? Chcesz mi powiedzieć, że nie ma takich kobiet? Ani uczuciowych mężczyzn, którzy chcieliby aby dziewczyna została na noc? To chyba o tej damskiej postaci nie najlepiej świadczy nie? Czyli ten co założył temat to się spłakał, że faceci źli, a Ty się spłakałeś, że za dobrzy? :D haha

albertoxxx

A ty się spłakałeś nad naszymi postami, a z żadnego nic nie skapowałeś... ;-)

ocenił(a) serial na 8
albertoxxx

Co jak co, ale Qavik to tam jest chyba jedyną postacią, która jest totalnie pozytywna <3

Piotr_Wojakowski

Gdzie wady? Nie ma nic złego ani w kobietach przejawiających jakieś cechy, ani w mężczyznach przejawiających inne. Widzisz w tym jakieś zagrożenie dla obrazu mężczyzny wśród kobiet, czy młodych mężczyzn? Wiesz, zawsze możesz sam być dla nich wzorem, ale myślę, że już (na szczęście) nie są zainteresowani modelem w typie Schwarzeneggera

igulla666

Zwłaszcza, że zabici mężczyźni byli naukowcami inteligentnymi, białymi, wykształconymi i chcieli zdobyć władzę nad światem ;) Nie wiem czemu się czepiają Polacy, ale jestem po 2 odcinkach i musiałam zajrzeć na filmweb, czy będzie afera. Jak zwykle rodacy nie zawiedli <3

igulla666

wszystko moze byc szkodliwe jesli mowa o zorganizowanej inzynierii spolecznej. tylko jak to wytlumaczyc rasowemu patolemingowi objawowemu. misja niemozliwa.

ocenił(a) serial na 1
Piotr_Wojakowski

Na pewno zły morderca będzie białym hetero

ocenił(a) serial na 8
mackoc

Na bank.

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Wojakowski

Brawo. Uśmiałem się. Świat filmu do reszty oszalal od tej supremacji kobiet. Kretynizm goni debilizm w tym serialu. Mężczyźni to same ofiary losu, babki to heroski. W tle oczywiście ekologia, czarnoskóra policjantka, która udaje miescowa Indiankę i super istotne wierzenia miejscowych w duchy i walenie w tamburyno. Ten serial jest tak durny, że po trzech odcinkach mam dość

ocenił(a) serial na 6
Piotr_Wojakowski

Kuźwa 2 odcinki do końca, a parafrazując Najmana można napisać: Ludzie! Tu nic się nie dzieje!!!

Piotr_Wojakowski

dokladnie, 4ty sezon to gniot :D 1/10

Piotr_Wojakowski

Faceci z brodami, odziani w futra, z potężnymi nożami, sztuceremi, na skuterach zasuwają po lodzie. Dwie lekko zakręcone policjantki, jedna biała, druga rdzenna amerykanka, jak to na Alasce, trochę SF w eskimosko-uralskim klimacie (podobieństwo do przełęczy Diatłowa wyraźne).
Faktycznie. Lewacka poprawność że hej.

Piotr_Wojakowski

nauczyłem sie juz "filtrować" ta chora, lewacka propagandę w zachodnim kinie ale tutaj nawalili wszystkiego tyle ze rzygac sie chce.. I na dodatek Ci patriarchalni faceci - wszyscy dwie lewe ręce, bezmózgowcy ktorym kobieta-liderka, kobieta ktora przejela wiekszosc meskich cech musi wszystko tlumaczyc, pokazywac a jak trzeba zjeb*** jak kota za zsiadłe mleko. Za kazdym razem jak widze te bzdury to zastanawiam sie... KTO ?? KTO to "kupuje", wierzy... przeciez kazdy chyba widzi jakie jest zycie i jak nas ewolucja stworzyła... Jakies czas temu odbyła sie walka - jakas żeńska mistrzyni czy wicemistrzyni UFC czy tam innego MMA wyzwala na pojedynek jakiego kickboksera ktory byl amatorem, bez zadnego chyba tytulu i mial 18 lat albo cos takiego. Chyba przezyla ale jakos nieciekawie sie to dla niej skonczylo

Piotr_Wojakowski

Zgadzam się z Tobą co do słowa

MaxEndicott

Ci rdzenni Inuici to chyba z Hawajów lub Samoa zaimportowani.

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Wojakowski

Ja produkcji ze swietego lasu za duzo nie ogladam, jak juz to raczej starsze produkcje. 4 sezon ogladam, ale juz dawno sie nauczylem nawet na to nie zwracac uwagi, raczej udaje mi sie skupic tylko na historii, no ale jak czytam komentarze to fakt, kobieta potrafi, faceci pod pantoflem, narkomani, pijacy, ogolnie slabi psychicznie i mentalnie i malo kojarzacy ogolnie. No ale co tam, zobacze do konca.

Piotr_Wojakowski

No tak. Powinno być odwrotnie: mężczyzna potrafi, kobieta pod pantoflem. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Dlaczego silne kobiety w filmach wzbudzają tyle agresji?

ocenił(a) serial na 8
Teresa_Nazimek

Bo kobiety nie są silne. Możesz sobie wmawiać co chcesz, ale przeciętna kobieta nie ma najmniejszych szans w starciu z przeciętnym facetem. Tak jak ten facet nie ma szans w starciu z niedźwiedziem grizzly, ale facet nie udaje, że jednak tę szanse ma, co nagminnie robią kobiety. Wyrównajmy sport bez podziału na płcie, a szybko twoje urojenia o silnych babkach zostaną rozwiane.

stringer_bell

Silny człowiek nie musi być mocny w mięśniach, że się tak wyrażę. Poza tym kobiety są silne także w tym znaczeniu, choć przeciętna kobieta rzeczywiście ma mniejsze umięśnienie od przeciętnego mężczyzny. Nikt tu temu nie zaprzecza. Myślę też, że różnica w sile fizycznej między mężczyzną a grizzlym jest dużo większa niż między kobietą a mężczyzną.

ocenił(a) serial na 8
stringer_bell

@stringer_bell skoro wyjeżdżasz z tak kretyńskim tekstem, że kobieta nie ma szans z mężczyzną, bo słaba i w ogóle do dudy, to proszę bardzo - spróbuj urodzić dziecko i wtedy pogadamy, jakie to kobiety są słabe.

ocenił(a) serial na 6
stringer_bell

Była symulacja przedstawiona, w której mężczyźni mogli odczuć ból porodowy czy miesięczny menstruacyjny. Większość przestała kozaczyć, więc przestań gadać płytkie bzdury o słabości kobiet, bo siła jednostki nie wiąże się tylko z masą mięśniową.

Teresa_Nazimek

a czemu nie mozna zrobic filmu/serialu bez silowego forsowania takich karykatur postaci? kiedy jakos nie bylo z tym problemu, a w filmach przewijala sie cala masa zarowno silnych roli kobiecych jak i fajtlapowatych facetow. wszystko musi miec jednak zachowane odpowiednie proporcje i nie robic k7rwy z logiki.

Teresa_Nazimek

Bo te silne kobiety są przerysowane, robią wszystko najlepiej, są super silne ,najmądrzejsze i cholernie zarozumiałe że tego się zdzierżyć nie da. Jeszcze dla kontrastu dają facetów cioty. Kiedyś się robiło postacie takie jak Allen Replay czy Sarah Connor i nikt nie miał problemów. Bo były to postacie dobrze napisane a nie puste hiper super strong feminy. Nawet kobiety zaczynają to krytykować że nie chcą takich kobiet jak i również facetów ciap. Teraz zrozumiesz?

Piotr_Wojakowski

Problem jest głębszy - największą zbrodnią naszych czasów, to pozwolić kobiecie zacząć myśleć. Wszystko przez sfeminizowanych kniaziów... I tak właśnie jest co jest

Piotr_Wojakowski

wysmienita komedia woke. mozna ogladac z premedytacja

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Wojakowski

A zderzyłeś się kiedyś z faktami nieautentycznymi? :)))

Piotr_Wojakowski

Jesteś debilem? Jak czarna aktorak? Nie ma faktów autentycznych. To masło maślane, pleonazm. Po tym można poznać osobnika bez szkoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones