PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95231}

Detektyw Monk

Monk
7,4 78 858
ocen
7,4 10 1 78858
7,8 6
ocen krytyków
Detektyw Monk
powrót do forum serialu Detektyw Monk

dzisiejszy odcinek z malpa w roli glownej byl wprost genialny , juz troche czasu nie ogladalem monka co z tym zwiazane dawno sie tak nie smialem , dzisiaj poprostu nie wytrzymywalem :P akcja w pokoju przesluchan , czy tez w domu u sherony i w domu monka albo w sklepie akcja z kamera gdzie poprawil plakietke swietna , ja chce powtorke:D

wilkolak111

wg mnie to juz byla powtorka, bo to byl 2 odcinek, ktory teoretycznie powinien isc tydzien temu, tylko ze byl final MS i chyba dlatego powtorzyli teraz ten odcinek, ale nie ejstem pewien tej teorii, dlatego byłbym wdzieczny za wyjasnienie tego

ocenił(a) serial na 10
grynew

Co mają wspólnego MŚ z ,,Monkiem'', tvn nie pokazywał meczy, DWA tygodnie temu odcinka nie było bo był SOPOT, a poza tym oni puszczają tego serialu po koleju przynajmniej ostatnich odcinków.
Ale w końcu to nie musi być zależne od jakichkolwiek zmian w programie, bo wiele zagranicznych seriali puszczają często nie pokolei i to nie tylko TVN.

wilkolak111

Niezły a szczególnie pokój Monka po wizycie szympansa :)

ocenił(a) serial na 10
wilkolak111

mi najbardziej podobała się scena w pokoju przesłuchań. nie do pobicia !!!

wilkolak111

a czy moglby ktos napisac tytuł albo krociutkie streszczenie tego odcinka, ktory byl w czasie finału MŚ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones