PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832729}
6,6 486
ocen
6,6 10 1 486
Deadwater Fell
powrót do forum serialu Deadwater Fell

Rewelacyjny pierwszy odcinek, historia wciągająca, intrygująca, ale przepełniona smutkiem i wręcz łamiąca serce. Całości dopełnia fantastyczna muzyka i naprawdę świetna gra aktorów. Bardzo jestem ciekawa, jak potoczy się dalej ta historia.

ocenił(a) serial na 9
wild79

Po dwóch odcinkach jest bardzo dobrze... Świetna gra aktorska, niezły pomysł na intrygę, a zakończenie odcinka wbiło w fotel.

ocenił(a) serial na 9
dominikah1_filmweb

Trzeci jeszcze lepszy. Mam jeszcze większy mętlik w głowie ;)

wild79

Trzeci zaliczony, jest bardzo dobrze. Fantastyczna rola Davida, obstawiacie już zakończenie?

ocenił(a) serial na 9
pezetka

Powiem szczerze, że - znając brytolki - kandydatura Davida może być trochę zbyt oczywista i zapewne w finale nas zaskoczą. A David faktycznie wymiata, choć i pozostali grają naprawdę świetnie. No i bardzo podoba mi się ścieżka dźwiękowa w trzecim odcinku.

wild79

David mordercą który to wszystko upozorował? Rzeczywiście to trochę zbyt oczywiste...Zastanawiam się nad jego zdradami...w 3 odc jasno o nich mówi żonie, drze też na nią jape przy swojej mamie itd. Dlaczego od niego nie odeszła?
Nie powiedziała o tym nikomu? Nie wiadomo jakie jej też prochy dawał.
Jedna ta córka uciekająca przez las nie daje mi spokoju....

ocenił(a) serial na 9
pezetka

Manipulant i psychopata :/ Nie wiem, czy oni wspólnie tego nie zaplanowali, bo w pierwszym odcinku jest scena, jak wracają z tej zabawy i ona się pyta Davida: "Jak wyszło?", a on odpowiada, że idealnie. Nic, trzeba czekać na finał :)

wild79

Heh pierwszą moja myślą było,że razem to zaplanowali..ale bez przesady,zabijac siebie i rodzinę w sumie z jakiego powodu? Czekamy na finał w takim razie

ocenił(a) serial na 8
pezetka

może widziała jak matka mordowała rodzeństwo i próbowała się ratować...

ocenił(a) serial na 8
pezetka

skłaniam się ku teorii, ze to jednak Ona zrobiła bo odkryła, ze David ma kochanka.. (faceta)

alja9

Jestem już po. Przerażająco smutny, ciągnący się i realistyczny odcinek. Taki własnie miał być. Bez pozytywnego zakończenia jak dla mnie. Ogrom smutku...Rozmowa Steve-Jess w łóżku bardzo prawdziwa, cierpienie matki
i ostatnie słowa chlopca strasznie mnie wzruszyły. Taki bezsens, niemoc i kruchość życia.

ocenił(a) serial na 8
pezetka

ładnie to ujęłaś. Nic nie pisałam żeby nie spolerować i dobrze bo Ty zrobiłaś to lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones